< 25.02.2014. (Marti) >

Page: 12
Bidvest Wits
3:2
Supersport United

Mamelodi Sundowns
0:1
Orlando Pirates

Colchester United
0:1
Sheffield United

Oldham Athletic
1:2
Milton Keynes Dons

Preston North End
3:3
Rotheram United

Stevenage
1:0
Crewe Alexandra

Swindon Town
1:1
Crawley Town

Cheltenham Town
1:4
Chesterfield

Exeter City
0:1
Wycombe Wanderers

Fleetwood Town
0:4
Plymouth Argyle

Mansfield Town
1:4
Bury

Newport County
1:2
AFC Wimbledon

Northampton Town
2:1
Southend United

Portsmouth
1:0
Accrington Stanley

Scunthorpe United
1:1
Bristol Rovers

Torquay United
1:1
Burton Albion

Braintree Town
1:0
Cambridge United

Dartford
1:1
Aldershot Town

Forest Green Rovers
1:2
Barnet

Hereford United
1:2
Macclesfield Town

Kidderminster Harriers
2:0
Woking

Luton Town
5:0
Wrexham

Southport
2:1
Grimsby Town

Tamworth
3:4
Chester FC

Welling United
2:0
Gateshead

Brackley Town
1:2
Guiseley

Colwyn Bay
1:1
Gloucester City

Concord Rangers
2:1
Staines Town

Eastleigh
3:2
Maidenhead United

Gosport Borough
1:2
Eastbourne Borough

Hayes & Yeading United
1:2
Farnborough

Almirante Brown
1:1
Talleres

Douglas Haig
2:0
Union Santa Fe

Temperley
1:2
Tristan Suarez

Deportivo Maipu
1:2
Rivadavia Lincoln

Minas FB
2:1
Caldense

Nacional Patos
1:0
Tombense

Olympiakos
2:0
Manchester United

Zenit
2:4
Borussia Dortmund

Millonarios
2:2
Atletico Huila

Universidad Autonoma
2:0
Boyaca Patriotas

Arsenal Sarandi
3:0
Deportivo Anzoategui

Cruzeiro
5:1
Universidad de Chile

Gremio
3:0
Atletico Nacional

Velez Sarsfield
2:0
Atletico Paranaense

Belen Bridgestone
1:2
Saprissa

Al Suwaiq
3:1
Ravshan Kulob

Kuwait Club
2:1
Nejmeh

Safa
1:0
That Ras

New Radiant
1:0
Home United

Persipura
2:0
Churchill Brothers

Selangor
1:1
Arema

TT Ha Noi
5:1
Maziya S&RC

Al Jahra
2:2
Al Raed

Al Nasr
5:0
Al Khor

Al Shoalah
1:1
Al Shabab Dubai

El Masry Club
3:3
Telefonat Beni-Suef

Talaea El Gaish
3:0
El Minya

Levadia Tallin
0:1
Flora

Girondins Bordeaux
3:2
Lorient

Vannes Olimpique
3:2
Racing Strasbourg

KFC Uerdingen
0:2
Fortuna Koln

Gresik United
2:2
Barito Putra

Stjarnan
5:0
Haukar

Al Fath
0:0
Bunyodkor

Al Jaish Qatar
0:0
Foolad

Al Jazira
3:2
Al Rayyan

Esteghlal Tehran
0:1
Al Shabab Riyadh

Pohang Steelers
1:1
Cerezo Osaka

Sanfrecce Hiroshima
1:1
Beijing Guoan

Seoul
2:0
Central Coast Mariners

Shandong Luneng
1:1
Buriram United

Rabat Ajax
0:3
Qormi

Vittoriosa Stars
1:3
Floriana

Atlante
1:1
Pumas UNAM

Atlas
3:2
Queretaro

Atletico San Luis
0:0
Correcaminos UAT

Cruz Azul Hidalgo
0:0
Estudiantes Altamira

Delfines del Carmen
0:4
Merida FC

Lobos BUAP
1:0
Oaxaca

Decic
0:2
Buducnost Podgorica

Grbalj
1:3
Rudar Pljevlja

Mogren
1:1
Mladost Podgorica

Mornar
2:1
Celik Niksic

Petrovac
1:1
Lovcen

Sutjeska
1:0
Zeta

Aberdeen
2:1
Celtic

Ross County
0:3
Inverness Caledonian

Saint Johnstone
3:0
Motherwell

Raith Rovers
1:1
Alloa Athletic

Airdrieonians
1:1
Stenhousemuir

Dunfermline Athletic
3:0
Arbroath

Stranraer
0:2
Rangers

Albion Rovers
1:0
Clyde

Annan Athletic
3:2
Queens Park

Al Nil Al Hasahesa
0:1
Al Ahli Shandi

Bangor City
2:4
Airbus UK

North East Stars
1:1
Defence Force

Stade Gabesien
0:0
Club Sportif Sfaxien

Ungaria - Cupa Ligii
Optimi de finala
Vasas
2:0
Puskas Akademia

Page: 12
Rezultate, clasamente si arhiva de statistici
(2000 - azi)
Copyright © fotbal91.ro 2011. Toate drepturile rezervate. Creat de NO LIMITS d.o.o.