< 07.02.2014. (Vineri) >

Page: 12
Ajax Cape Town
1:0
Bidvest Wits
 4' Lark C (1-0)
(1:0)Dan Kowa K 45' 

Tirana
1:0
Partizani
 77' Gilberto (1-0)
(0:0)

Entente Setif
1:0
Chabab Riadhi Belouizdad

AI Taawun
4:1
Al Nahda Dammam

Al Ettifaq
2:5
Al Ittihad Jeddah

Al Fath
3:1
Al Shoalah

Al Nasr Riyadh
4:0
Al Faisaly

Al Qadisiyah
1:1
Al Batin

Al Ansar Medina
1:1
Al Draih

Al Taee
1:0
Al Khaleej Saihat

Al Watani
0:1
Hottain

Estudiantes La Plata
1:0
Arsenal Sarandi
 25' Braghieri D (1-0)
(1:0)

Olimpo
2:0
San Lorenzo
 68' Miralles E (1-0)
 72' Furios I (2-0)
(0:0)

Velez Sarsfield
0:0
Tigre

Atletico Tucuman
2:1
Gimnasia Jujuy
 10' Montiglio C (1-0)
 28' Ontivero G (2-0)
(2:1)(2-1) Desvaux Héctor 42' 

Independiente Rivadavia
2:1
Sportivo Belgrano
 34' Pérez E (1-0)
 65' Peralta A (2-0)
(1:0)(2-1) Francia J 86' 

Instituto
2:0
Douglas Haig
 46' Martín J (1-0)
 53' Favalli L (2-0)
(0:0)

Sarmiento
3:0
Talleres
 7' Diellos D (1-0)
 16' López R (2-0)
 45' Canuto D (3-0)
(3:0)

Deportivo Moron
0:2
Los Andes

Temperley
3:3
Deportivo Merlo

Estudiantes San Luis
3:2
Union Mar del Plata

Western Sydney Wanderers
1:1
Brisbane Roar
 85' Haliti L (1-1)
(0:1)(0-1) Berisha B 13' 

Al Hala Muharraq
1:1
Malkiya

Sitra
0:0
Al Najma

Royal Boussu Dour Borinage
0:0
Westerlo

The Strongest
3:3
Bolivar
 1' Escobar Pablo (1-0)
 33' Alfaro B (2-1)
 72' Alfaro B (3-2)
(2:1)(1-1) Cardozo R 15' 
(2-2) Ferreira William 48' 
(3-3) Ferreira William 82' 

Oeste
1:2
Ituano
 60' Marcos Paraná (1-0)
(0:0)(1-1) Anderson Salles 69' 
(1-2) Rafael Silva 71' 

Audax Italiano
0:1
Union La Calera
(0:1)(0-1) Benegas L 3' 

Rangers Talca
2:1
Cobreloa
 30' Alarcón F (1-0)
 79' González R (2-1)
(1:1)(1-1) Méndez 38' 

Lokomotiva Zagreb
2:1
Slaven Belupo
 52' Pjaca M (1-1)
 81' Barbarić T (2-1)
(0:1)(0-1) Čanađija D 16' 

African Stars
2:0
Atletico Petroleos Luanda

Al Malakia
0:1
CARA Brazzaville

Kondzo
2:0
Young Sports Academy

Ajman Club
1:0
Al Jazira

Al Shaab
1:3
Al Ahli Dubai

KuPS
0:0
Lahti

TPS Turku
0:2
IFK Mariehamn
(0:1)(0-1) Solignac L 6' 
(0-2) Mäkinen T 73' 

Toulouse
0:0
Saint Etienne

Arles-Avignon
0:0
Chamois Niortais

Auxerre
1:0
Istres
 70' Boé-Kane Y (1-0)
(0:0)

Cercle Athletique Bastia
1:4
Berrichonne Chateauroux
(1:0)(1-1) De Freitas D 54' 
(1-2) Obiang J 60' 
(1-3) Chamed N 82' 
(1-4) Maboulou C 83' 

Creteil Lusitanos
2:0
Clermont Foot
 11' Ludovic (1-0)
 17' Belvito N (2-0)
(2:0)

Lavallois
0:0
Dijon

Le Havre
0:1
Nimes Olimpique
(0:0)(0-1) Gragnic V 55' 

Metz
2:1
Caen
 2' Bussmann G (1-0)
 55' Sakho D (2-1)
(1:1)(1-1) Saez J 16' 

Bourg Peronnas
0:1
Carquefou
(0:1)(0-1) Do Marcolino F 24' 

Colomiers
1:2
Boulogne
 23' Corominas F (1-0)
(1:1)(1-1) Abou Deraa A 42' 
(1-2) Mauricio Alves 64' 

Dunkerque
1:1
Luzenac
 50' Boudaud D (1-1)
(0:1)(0-1) Hébras S 6' 

Orleans
1:1
Colmar
 87' Louisy-Daniel W (1-1)
(0:1)(0-1) Marques F 36' 

Racing Strasbourg
1:1
Gazelec Ajaccio
 90' Ribas S (1-1)
(0:1)(0-1) Do T 12' 

Red Star
1:1
Vendee Lucon
 90' Durbant G (1-1)
(0:1)(0-1) Delanoë T 26' 

Uzes Pont du Gard
0:1
Paris
(0:1)(0-1) Toko Ekambi K 22' 

Borr. Monchengladbach
0:1
Bayer Leverkusen
(0:0)(0-1) Heung-Min Son 62' 

Aalen
2:2
Erzgebirge Aue
 33' Pohjanpalo J (1-1)
 62' Klauß M (2-2)
(1:1)(0-1) Könnecke M 29' 
(1-2) Sylvestr J 58' 

Bochum
1:2
Frankfurt 1899
 67' Aydın M (1-1)
(0:0)(0-1) Rukavytsya N 52' 
(1-2) Wooten 70' 

Energie Cottbus
0:1
Sandhausen
 67' Börner Julian
(0:0)(0-1) Jovanović R 86' 

Bayer Leverkusen II
2:1
Rot-Weiss Essen
 29' Bieler A (1-0)
 85' Brandt J (2-1)
(1:0)(1-1) Pires-Rodrigues K 59' 

Iraklis Psachna
4:0
Vyzas
 34' Boumale O (1-0)
 40' Boumale O (2-0)
 63' Chimodzi T (3-0)
 71' Tsoutsis A (4-0)
(2:0)

PSM
0:2
Mitra Kukar

Persipura
2:2
Persepam Madura United

Al Karkh
1:2
Al Quwa Al Jawiya

Al Minaa
0:0
Zakho

Al Naft
1:3
Al Talaba

Duhok
2:0
Karbalaa

Naft Al Junoob
2:5
Naft Misan

Najaf
1:1
Al Masafi

Damash Gilan
1:1
Sorinet
 55' (1-0)
(0:0)(1-1) 75' 

Saba Qom
1:1
Esteghlal Khuzestan
 80' (1-1)
(0:1)(0-1) 2' 

Sepahan
1:0
Zob Ahan
 66' (1-0)
(0:0)

Hapoel Afula
3:1
Hapoel Nazareth Illit

Maccabi Yavne
2:1
Hapoel Petah Tikva

Hapoel Bney Lod
1:1
Hapoel Ashkelon

Hapoel Rishon LeZion
4:1
Hapoel Katamon Jerusalem

Maccabi Netanya
2:1
Maccabi Herzliya

Lanciano
1:1
Cesena
 76' Comi G (1-1)
(0:1)(0-1) Belingheri L 33' 

Como
3:3
Cremonese
 21' Le Noci G (1-1)
 37' Le Noci G (2-1)
 75' Palma A (3-3)
(2:2)(0-1) Brighenti A 5' 
(2-2) Armellino 45' 
(2-3) Caracciolo A 72' 

Al Fahaheel
0:1
Al Arabi

Al Sahel
1:1
Al Naser

Al Ahly Benghazi
4:0
Foullah Edifice

Raja Casablanca
6:0
Diamond Stars

Pahang
3:2
Johor Darul Takzim

PKNS
0:2
Sarawak

Negeri Sembilan
2:1
Felda United

DRB-Hicom
0:1
SPA

Johor Darul Takzim II
1:0
Perlis

PDRM
1:0
Sabah

Penang
1:0
UiTM

Tijuana Xoloitzcuintles De Caliente
2:1
Monterrey
 75' Benedetto D (1-1)
 86' Pellerano C (2-1)
(0:0)(0-1) Delgado C 66' 

Lobos BUAP
1:1
Club Celaya

Necaxa
3:4
Estudiantes Tecos

Universidad de Guadalajara
1:1
Galeana Morelos

Vitesse
0:0
ADO Den Haag

Eindhoven
1:2
Almere City
 37' Bourdouxhe Jason (1-1)
(1:1)(0-1) Dissels 31' 
(1-2) Hoefdraad 59' 

Emmen
1:6
Dordrecht
 52' Weghorst W (1-4)
(0:4)(0-1) Siekman Tim 5' 
(0-2) Gosens R 6' 
(0-3) Fortes J 10' 
(0-4) Gladon P 28' 
(1-5) Korte G 76' 
(1-6) Danso E 84' 

Fortuna Sittard
5:0
Telstar
 19' Khalouta A (1-0)
 23' Khalouta A (2-0)
 24' Khalouta A (3-0)
 36' Vlug J (4-0)
 67' Voorn Ramon (5-0)
(4:0)

Oss
2:2
De Graafschap
 31' Opoku (1-0)
 81' Opoku (2-2)
(1:1)(1-1) Vermeij V 34' 
(1-2) Van de Pavert Ted 75' 

Sparta Rotterdam
1:2
MVV Maastricht
 24' Winkens Sjoerd (1-0)
(1:0)(1-1) Braken S 60' 
(1-2) Van Hyfte 70' 

Independiente La Chorrera
0:1
San Francisco La Chorrera
(0:0)(0-1) Rodriguez 48' 

Moreirense
1:1
Benfica B
 32' Arsénio (1-1)
(1:1)(0-1) Bernardo Silva 11' 

Al Ahli Doha
1:0
Al Kharitiyath

Page: 12
Rezultate, clasamente si arhiva de statistici
(2000 - azi)
Copyright © fotbal91.ro 2011. Toate drepturile rezervate. Creat de NO LIMITS d.o.o.