< 04.01.2014. (Sambata) >

Page: 12
Exeter City
0:1
Mansfield Town
(0:1)(0-1) Stevenson Lee 45' 

Newport County
1:2
Northampton Town
 45' Worley Harry (1-1)
(1:1)(0-1) Hope H 29' 
(1-2) Carter Darren 47' 

Torquay United
1:1
Morecambe
 17' Downes Aaron (1-0)
(1:0)(1-1) Threlfall Robert 84' 

Wycombe Wanderers
0:3
AFC Wimbledon
(0:0)(0-1) Wyke C 52' 
(0-2) Moore S 76' 
(0-3) Midson J 82' 
Fenlon Jim 90' 

York City
3:1
Dagenham & Redbridge
 52' Bowman Ryan (1-0)
 65' Fletcher W (2-0)
 71' Fletcher W (3-0)
(0:0)(3-1) Murphy Rhys 80' 

Barnet
1:0
Alfreton Town
 40' Dani López (1-0)
(1:0)

Gateshead
4:0
Hyde FC
 12' Maddison Marcus (1-0)
 58' Brown James (2-0)
 68' Hatch Liam (3-0)
 73' Chandler J (4-0)
(1:0)

Lincoln City
0:0
Luton Town

Southport
1:0
Nuneaton Town
 88' Hattersley Danny (1-0)
(0:0)Dean G 55' 

Tamworth
2:0
Halifax Town
 45' Kerry Lloyd (1-0)
 59' Todd Andy (2-0)
(1:0)

Wrexham
2:1
Aldershot Town
 15' Clarke Joe (1-0)
 87' Harris Jay William (2-1)
(1:1)(1-1) Williams B 20' 

Altrincham
3:2
Leamington

Boston United
5:2
Vauxhall Motors

Bradford Park Avenue
6:1
Worcester City

Gainsborough Trinity
1:5
Stockport County

Harrogate Town
2:2
Telford United

Hednesford Town
0:1
North Ferriby United

Solihull Moors
3:3
Stalybridge Celtic

Workington
2:3
Histon

Bath City
1:1
Staines Town

Dover Athletic
2:3
Bishops Stortford

Melbourne Victory
0:3
Brisbane Roar
(0:1)(0-1) Miller L 28' 
(0-2) McKay M 55' 
(0-3) Petratos D 67' 

Newcastle United Jets
0:1
Perth Glory
(0:1)(0-1) Harold C 38' 

Bahrain Club
1:2
Muharraq

Budaiya
1:4
Busaiteen

Qalali
0:3
Manama Club

Palestino
4:0
Everton Vina del Mar
 9' Gutiérrez R (1-0)
 36' Gutiérrez R (2-0)
 74' Gutiérrez R (3-0)
 80' Ramirez R (4-0)
(2:0)

Rangers Talca
0:1
Universidad de Chile
(0:0)(0-1) Rubio P 61' 

Union Espanola
1:1
Antofagasta
 29' Salom C (1-0)
(1:1)(1-1) Lorca J 41' 

Universidad de Concepcion
1:0
Cobreloa
 72' Monje L (1-0)
(0:0)

Naval Talcahuano
1:4
Barnechea

Curico Unido
2:1
Deportes Concepcion

AE Kouklion
2:0
NEA Salamina
 68' Sielis (1-0)
 78' Mintikkis C (2-0)
(0:0)

Alki
1:2
Ermis Aradippou
 81' Konstantinou S (1-2)
(0:2)(0-1) Cesinha 10' 
(0-2) Tagbajumi M 30' 

APOEL
2:2
AEL Limassol
 26' Aloneftis E (1-1)
 29' Gustavo Manduca (2-1)
(2:2)(0-1) Monteiro 6' 
(2-2) Orlando Sá 34' 

Apollon Limassol
1:1
Anorthosis
 25' Colautti R (1-0)
(1:0)(1-1) Ohayon M 71' 

Ethnikos Achna
0:2
AEK Larnaca
(0:1)(0-1) Català 10' 
(0-2) Pavlou K 70' 

Anagennisis Derynia
5:2
Agia Napa

APEP Pitsilia
0:3
Othelos Athienou

Nikos & Sokratis Erimis
0:0
Omonia Aradippou

Olympiakos Nicosia
6:0
AEP Pafos

Acad. F. Amadou Diallo
2:1
Sewe Sport

ASI d Abengourou
1:0
Africa Sports

CO Korhogo
1:0
JC Abidjan

Stella Club Adjame
1:2
Sporting Gagnoa

Cupa Angliei
32-imi de finala
Arsenal
2:0
Tottenham Hotspur
 31' Cazorla (1-0)
 62' Rosický T (2-0)
(1:0)

Aston Villa
1:2
Sheffield United
 75' Helenius N (1-1)
(0:1)(0-1) Murphy Jamie 20' 
(1-2) Flynn Ryan 81' 

Barnsley
1:2
Coventry City
(1:0)(1-1) Moussa Franck Nyinzapa 78' 
(1-2) Clarke L 89' 

Blackburn Rovers
1:1
Manchester City
 55' Dann Scott (1-1)
(0:1)(0-1) Negredo Alvaro 45' 

Bolton Wanderers
2:1
Blackpool
 51' Beckford Jermaine (2-1)
(1:1)(1-1) Barkhuizen Tom 45' 

Brighton & Hove Albion
1:0
Reading
 32' Crofts Andrew (1-0)
(1:0)

Bristol City
1:1
Watford
 85' Emmanuel-Thomas J (1-1)
(0:0)(0-1) Murray Sean 84' 

Doncaster Rovers
2:3
Stevenage
 72' Forrester Harry (1-2)
 90' Wakefield Liam (2-3)
(0:0)(0-1) Zoko François 49' 
(0-2) Hartley Peter 65' 

Everton
4:0
Queens Park Rangers
 34' Barkley R (1-0)
 44' Jelavić N (2-0)
 68' Jelavić N (3-0)
 76' Coleman Seamus (4-0)
(2:0)

Grimsby Town
2:3
Huddersfield Town
 25' Hannah R (1-0)
 62' Disley Craig (2-1)
(1:0)(1-1) Norwood Oliver 51' 
(2-2) Paterson Martin 86' 
(2-3) Thomas Aswad 90' 

Ipswich Town
1:1
Preston North End
 38' McGoldrick David James (1-0)
(1:1)(1-1) Davies K 42' 

Kidderminster Harriers
0:0
Peterborough United

Macclesfield Town
1:1
Sheffield Wednesday
 72' Williams S (1-1)
(0:1)(0-1) Johnson R 25' 

Middlesbrough
0:2
Hull City
(0:1)(0-1) McLean Aaron 10' 
(0-2) Proschwitz Nick 61' 

Newcastle United
1:2
Cardiff City
 62' Cissé P (1-0)
(0:0)(1-1) Noone Craig 73' 
(1-2) Campbell Fraizer 80' 

Norwich City
1:1
Fulham
 45' Snodgrass Robert (1-1)
(1:1)(0-1) Bent D 40' 

Rochdale
2:0
Leeds United
 45' Hogan Scott (1-0)
 84' Henderson Ian (2-0)
(1:0)

Southampton
4:3
Burnley
 22' Clyne Nathaniel Edwin (1-0)
 28' Lambert R (2-0)
 66' Rodriguez Jay Enrique (3-2)
 73' Lallana Adam David (4-2)
(2:0)(2-1) Vokes Samuel Sam 51' 
(2-2) Ings Danny 57' 
(4-3) Long Kevin 87' 

Southend United
4:1
Millwall
 22' Corr Barry (1-0)
 45' Atkinson Will (2-0)
 57' Timlin Michael (3-0)
 90' Leonard Ryan (4-1)
(2:0)Easter Jermaine 45' 
(3-1) Woolford Martyn 64' 

Stoke City
2:1
Leicester City
 16' Jones Kenwyne Joel (1-0)
 55' Adam Charlie (2-0)
(1:0)(2-1) Nugent David 77' 

West Bromwich Albion
0:2
Crystal Palace
(0:1)(0-1) Gayle Dwight 23' 
(0-2) Chamakh Marouane 90' 

Wigan Athletic
3:3
Milton Keynes Dons
 18' Espinoza R (1-0)
 27' Jordi Gómez (2-0)
 65' McManaman Callum Henry (3-2)
(2:2)(2-2) Reeves Ben Neil 45' 
(3-3) Bamford Patrick 83' 

Yeovil Town
4:0
Leyton Orient
 11' Hayter James (1-0)
 49' Grant Joel (2-0)
 60' Hayter James (3-0)
 90' Moore Kieffer (4-0)
(1:0)

Cupa Portugaliei
Optimi de finala
Benfica
5:0
Gil Vicente
 3' Rodrigo (1-0)
 16' Marković L (2-0)
 38' Rodrigo (3-0)
 58' Lima Rodrigo Jose (4-0)
 90' Lima Rodrigo Jose (5-0)
(3:0)

Leixoes
1:5
Estoril Praia
 76' Mailó (1-4)
(0:4)(0-1) Bruno Lopes 11' 
(0-2) Bruno Lopes 23' 
(0-3) Bruno Lopes 28' 
(0-4) Bruno Lopes 31' 
(1-5) Gerso Fernandes 90' 

Porto
6:0
Atletico Lisboa
 24' Silvestre Varela (1-0)
 37' Defour Steven (2-0)
 46' Fábio Marinheiro (3-0)
 47' Fábio Marinheiro (3-0)
 73' Silvestre Varela (4-0)
 75' Otamendi Nicolas (5-0)
 90' Kelvin (6-0)
(2:0)

Rio Ave
1:0
Vitoria Setubal
 90' Ukra André Monteiro (1-0)
(0:0)

Al Dakhleya
0:0
Gouna

ENPPI
3:1
Ghazl El Mahalla

Petrojet
3:0
El Minya

Smouha Sporting
0:2
Al Ahly Cairo

Franta - Cupa
32-imi de finala
Aubagne
2:2
Dijon
3:3 dupa prelungiri, iar dupa penalty a fost 4:5.
 15' Da Costa J (1-0)
 87' Dridi B (2-1)
 114' Batret T (3-2)
(1:0)(1-1) Babit B 80' 
(2-2) Cissé O 90' 
(3-3) Berenguer F 120' 

Avranches
1:3
Racing Lens
(0:0)(1-1) Coulibaly 81' 
(1-3) Cabon R 90' 

Boulogne
3:1
Beauvais
 28' Keita A (1-1)
 77' Keita A (2-1)
 80' Dia B (3-1)
(1:1)(0-1) Ouedraogo Hamado Kassi 24' 

Bressuire
0:3
Sochaux-Montbeliard
(0:3)(0-1) Prcić S 15' 
(0-2) Camara P 30' 
(0-3) Camara P 37' 

Chambly
1:1
Angers
1:1 dupa prelungiri, iar dupa penalty a fost 5:6.
 58' Marena B (1-1)
(0:1)(0-1) Blayac 32' 

Epinal
1:4
Chamois Niortais
 79' Coignard J (1-2)
(0:1)(0-1) Roye 14' 
(0-2) Martin F 58' 
(1-3) Lafourcade J 84' 
(1-4) Mayi K 87' 

La Roche
0:0
Cercle Athletique Bastia
0:3 dupa prelungiri. Jucat in Doha - Qatar.
(0:0)(0-1) Pastorelli R 107' 
(0-2) Philippon A 109' 
(0-3) Pastorelli R 115' 

Magny Renaissance
1:6
Moulinoise
 37' Chirre A (1-2)
(1:3)(0-1) Ruffaut P 16' 
(0-2) Berthomier 28' 
(1-3) Ruffaut P 39' 
(1-4) Da Silva 74' 
(1-5) Camara M 75' 
(1-6) Lobo J 87' 

MDA Foot
1:1
Istres
1:1 dupa prelungiri, iar dupa penalty a fost 3:2.
 55' Giuly L (1-0)
(0:0)(1-1) Diarra C 69' 

Olympique Romorantinais
1:2
Toulouse
 86' Linord A (1-1)
(0:1)(0-1) Regattin Adrien 37' 
(1-2) Braithwaite Martin 90' 

Poissy
0:1
Concarneau

Pontarlier
1:3
Caen
 70' Letellier (1-2)
(0:1)(0-1) Kanté N 8' 
(0-2) Fajr F 48' 
(1-3) Nangis Lenny 90' 

Rennais
1:1
Valenciennes
1:1 dupa prelungiri, iar dupa penalty a fost 8:7.
 61' Féret Julien (1-0)
(0:0)(1-1) Dossevi M 74' 

Vendee Les Herbiers
0:1
Plabennecois
(0:0)(0-1) Richetin V 69' 

Yzeure
1:0
Lorient
 24' Mbida S (1-0)
(1:0)

Ergotelis
0:1
Atromitos
(0:1)(0-1) Karamanos Anastasios 17' 

Olympiakos
4:0
Kalloni Lekanopedio
 13' Saviola J (1-0)
 54' Domínguez Alejandro Damián (2-0)
 65' Manolas K (3-0)
 75' Paulo Machado (4-0)
(1:0)

PAS Giannina
0:2
Asteras Tripolis
(0:2)(0-1) Barrales J 13' 
(0-2) Carrasco M 39' 

Aiginiakos
1:1
Ethnikos Gazoros
 17' Penta M (1-0)
(1:0)(1-1) Gaidartzis D 75' 

Asteras Magoula
0:2
Panachaiki
(0:1)(0-1) Stergidis L 24' 
(0-2) Kontogoulidis E 69' 

Glyfada
0:4
Olympiakos Volos
(0:4)(0-1) Gurma M 12' 
(0-2) Breška M 23' 
(0-3) Kostoulas A 30' 
(0-4) Gurma M 32' 

Sun Pegasus
0:1
Citizen

Damash Gilan
1:2
Gostaresh Foolad

Saba Qom
0:1
Sepahan

Page: 12
Rezultate, clasamente si arhiva de statistici
(2000 - azi)
Copyright © fotbal91.ro 2011. Toate drepturile rezervate. Creat de NO LIMITS d.o.o.