< 20.04.2013. (Sambata) >

Page: 1234567
Ajax Cape Town
0:2
Bidvest Wits
(0:0)(0-1) Chapman R 53' 
(0-2) Langwe 80' 

Moroka Swallows
1:3
Kaizer Chiefs
 19' Nergadze G (1-0)
(1:1)(1-1) Parker B 31' 
(1-2) Parker B 54' 
(1-3) Lebese G 72' 

Platinum Stars
1:1
Chippa United
 5' Ng’ambi R (1-0)
(1:0)(1-1) Mbenyane A 67' 

Pretoria University
1:1
Free State Stars
 59' Niang M (1-1)
(0:1)(0-1) Esterhuizen A 29' 

Tirana
1:0
Vllaznia
 61' Lika Ilion (1-0)
(0:0)

Tomori
2:0
Laci
 25' Muxhaj M (1-0)
 45' Sulejmani E (2-0)
(1:0)

Shkumbini
2:1
Bylis
 58' Dervishi (1-1)
 84' Lluca (2-1)
(0:1)(0-1) Bakiu Endri 25' 

Chabab Ahly
1:0
Chabab Riadhi Belouizdad

Chabab Aures Batna
2:1
Mouloudia Oran

Mouloudia El Eulma
0:0
Mouloudia Algiers

Widad Tlemcen
0:0
CS Constantine

Fulham
0:1
Arsenal
 12' Sidwell Steve
(0:1)(0-1) Mertesacker Per 43' 
Giroud Olivier 90' 

Norwich City
2:1
Reading
 50' Bennett R (1-0)
 51' Bennett E (2-0)
(0:0)(2-1) McCleary Garath James 72' 

Queens Park Rangers
0:2
Stoke City
(0:1)(0-1) Crouch Peter James 42' 
(0-2) Walters Jonathan Ronald 77' 

Sunderland
1:0
Everton
 45' Sessègnon S (1-0)
(1:0)

Swansea City
0:0
Southampton

West Bromwich Albion
1:1
Newcastle United
 64' Jones Billy (1-1)
(0:1)(0-1) Gouffran Yoan 9' 

West Ham United
2:0
Wigan Athletic
 21' Jarvis Matthew (1-0)
 80' Nolan Kevin Anthony (2-0)
(1:0)

Birmingham City
1:0
Leeds United
 71' Mullins Hayden (1-0)
(0:0)

Bolton Wanderers
2:1
Middlesbrough
 50' Eagles Christopher (1-0)
 59' Sordell Marvin (2-1)
(0:0)(1-1) Dyer Kieron 56' 
Woodgate Jonathan 62' 

Brighton & Hove Albion
6:1
Blackpool
 9' Buckley William (1-0)
 23' Upson Matthew James (2-0)
 45' Andrea Orlandi (3-0)
 46' David López (4-0)
 76' Barnes Ashley (5-1)
 90' Barnes Ashley (6-1)
(3:0)(4-1) Hammond Dean John 53' 

Burnley
1:1
Cardiff City
 90' Edgar David (1-1)
(0:1)(0-1) Conway Craig 27' 

Charlton Athletic
2:1
Wolverhampton Wanderers
 63' Dervite Dorian (1-0)
 90' Obika Jonathan (2-1)
(0:0)(1-1) Doyle K 66' 

Crystal Palace
2:2
Leicester City
 26' Gabbidon Danny (1-0)
 66' Dobbie Stephen (2-1)
(1:1)(1-1) King Andy 37' 
(2-2) Wood C 73' 

Derby County
3:1
Peterborough United
 41' Bryson Craig (1-0)
 50' Martin Chris (2-0)
 52' Keogh R (3-0)
 61' Fielding Frank
(1:0)(3-1) McCann Grant 64' 

Huddersfield Town
3:0
Millwall
 37' Beckford Jermaine (1-0)
 55' Vaughan James (2-0)
 62' Beckford Jermaine (3-0)
(1:0)

Nottingham Forest
0:0
Barnsley

Sheffield Wednesday
1:1
Ipswich Town
 58' Lita Leroy (1-1)
(0:1)(0-1) Tabb Jay Anthony 12' 

Watford
4:0
Blackburn Rovers
 52' Deeney Troy (1-0)
 61' Deeney Troy (2-0)
 67' Abdi Almen (3-0)
 75' Briggs Matthew (4-0)
(0:0)Best Leon 90' 

Bournemouth
3:1
Carlisle United
 25' Cook S (1-0)
 56' Arter Harry Nicholas (2-1)
 90' Pitman Brett (3-1)
(1:0)(1-1) Miller Lee 50' 

Colchester United
0:0
Shrewsbury Town

Coventry City
0:1
Leyton Orient
(0:1)(0-1) Cox Dean Arthur Edward 45' 

Doncaster Rovers
0:1
Notts County
(0:1)(0-1) Labadie J 14' 

Hartlepool United
1:1
Brentford
 25' James Luke (1-0)
(1:1)(1-1) Trotta M 39' 

Milton Keynes Dons
0:1
Scunthorpe United
(0:1)(0-1) Hawley Karl 42' 

Oldham Athletic
2:1
Crawley Town
 57' Smith M (1-0)
(0:0)(1-1) Connolly Mark 78' 

Portsmouth
3:0
Sheffield United
 22' Cooper Shaun (1-0)
 25' Connolly D (2-0)
 33' Wallace Jed Fennley (3-0)
(3:0)

Preston North End
1:0
Tranmere Rovers
 45' Monakana J (1-0)
(1:0)

Swindon Town
3:0
Stevenage
 22' Flint Aden (1-0)
 53' Roberts G (2-0)
 73' Flint Aden (3-0)
(1:0)Dani López 39' 

Walsall
1:1
Bury
 22' Brandy Febian (1-0)
(1:0)(1-1) Sodje Efetobore 90' 

Yeovil Town
1:0
Crewe Alexandra
 1' Edwards Joe (1-0)
(1:0)

Aldershot Town
1:0
Dagenham & Redbridge
 56' Rankine M (1-0)
(0:0)

Barnet
1:0
Wycombe Wanderers
 81' Hyde Jake (1-0)
(0:0)

Bradford City
1:0
Burton Albion
 44' Hanson J (1-0)
(1:0)Bell L 45' 

Bristol Rovers
0:1
Accrington Stanley
(0:1)(0-1) Molyneux Lee 2' 

Exeter City
0:1
Cheltenham Town
(0:1)(0-1) Penn Russell 5' 

Fleetwood Town
1:3
Chesterfield
 68' Mangan A (1-3)
(0:2)(0-1) Gnanduillet Armand 44' 
(0-2) Richards Marc 45' 
(0-3) Richards Marc 64' 

Gillingham
2:2
AFC Wimbledon
 12' Burton Deon (1-0)
 23' Kedwell Danny (2-0)
(2:0)(2-1) Midson J 65' 
(2-2) Meades Jonathan Charles 82' 

Morecambe
0:2
Torquay United
(0:1)(0-1) Drummond Stewart 28' 
(0-2) Yeoman Ashley 69' 

Oxford United
3:0
Rochdale
 53' Whing Andrew (1-0)
 76' Constable James (2-0)
 90' Potter A (3-0)
(0:0)

Plymouth Argyle
0:1
Rotheram United
(0:0)(0-1) Agard Kieran 75' 

Port Vale
2:2
Northampton Town
 38' Chilvers Liam (1-1)
 86' Collins Lee (2-2)
(1:1)(0-1) Carlisle Clarke 2' 

York City
2:1
Southend United
 1' Reed A (1-0)
 41' Blair Matty (2-1)
(2:1)(1-1) Leonard Ryan 22' 

Alfreton Town
2:1
Forest Green Rovers
 9' Law J (1-0)
 38' Arnold Nathan (2-0)
(2:0)(2-1) Turley James 56' 

Barrow
0:1
Braintree Town
(0:0)(0-1) Holman Dan 86' 

Dartford
0:1
Nuneaton Town
(0:0)(0-1) York Wessley 81' 

Gateshead
2:0
Ebbsfleet United
 49' Hatch Liam (1-0)
 90' Henderson Liam (2-0)
(0:0)

Grimsby Town
3:0
Newport County
 18' Devitt Jamie (1-0)
 25' Thanoj Andi (2-0)
 44' Hearn Liam (3-0)
(3:0)

Hyde FC
1:5
Lincoln City
 50' Ashworth Luke (1-3)
(0:2)(0-1) Power A 27' 
(0-2) Fofana Mamadou 45' 
(0-3) Oliver Vadaine 48' 
(1-4) Oliver Vadaine 63' 
(1-5) Oliver Vadaine 86' 

Kidderminster Harriers
4:0
Stockport County
 48' Malbon Anthony (1-0)
 51' Malbon Anthony (1-0)
 53' Malbon Anthony (2-0)
 58' Dunkley Cheyenne (3-0)
 75' Devaney Martin (4-0)
(0:0)

Macclesfield Town
2:1
Cambridge United
 40' Mills P (1-1)
 45' Madjo Guy (2-1)
(2:1)(0-1) Elliott Tom 16' 

Mansfield Town
1:0
Wrexham
 40' Green Matthew (1-0)
(1:0)Artell David 90' 

Southport
1:3
Luton Town
 2' Clancy Sean (1-0)
(1:2)(1-1) Robinson M 30' 
(1-2) Gray Andre 34' 
(1-3) Gray Andre 82' 

Tamworth
2:1
Woking
 36' Marshall Tom (1-1)
 60' Cunnington Adam (2-1)
(1:1)(0-1) Stockley Jayden 21' 

Telford United
0:4
Hereford United
(0:1)(0-1) Clucas S 39' 
(0-2) Clucas S 47' 
(0-3) Jackson Marlon 63' 

Bishops Stortford
2:1
Bradford Park Avenue

Brackley Town
2:0
Worcester City

Chester FC
0:1
Solihull Moors

Droylsden
1:3
Oxford City

Gainsborough Trinity
2:1
Vauxhall Motors

Gloucester City
0:1
Corby Town

Halifax Town
1:1
Guiseley

Harrogate Town
0:0
Stalybridge Celtic

Hinckley United
0:6
Altrincham

Histon
1:1
Boston United

Workington
1:2
Colwyn Bay

Boreham Wood
1:1
Welling United

Chelmsford City
2:0
Basingstoke Town

Dover Athletic
0:0
Dorchester Town

Eastleigh
4:1
Tonbridge Angels

Hayes & Yeading United
1:1
Eastbourne Borough

Maidenhead United
4:2
Bromley

Salisbury City
5:1
Havant & Waterlooville

Staines Town
1:3
Bath City

Sutton United
3:1
AFC Hornchurch

Truro City
3:3
Farnborough

Weston-super-Mare
1:0
Billericay Town

Atletico Sport Aviacao
2:3
Porcelana

Grupo Desportivo Interclube
1:1
Desportivo Huila

Onze Bravos
3:0
Atletico Petroleos Namibe

Primeiro de Agosto
0:1
Kabuscorp

Sagrada Esperanca
1:0
Primeiro de Maio

All Boys
1:1
San Martin San Juan
 58' Vildozo Luis Angel (1-0)
(0:0)(1-1) Landa L 59' 

Quilmes
1:0
Estudiantes La Plata
 88' Cauteruccio M (1-0)
(0:0)

Almirante Brown
2:0
Deportivo Merlo
 12' Zacaría J (1-0)
 35' Caballero P (2-0)
(2:0)

Douglas Haig
1:1
Rosario Central
 51' Mazza P (1-1)
(0:1)(0-1) Toledo J 14' 
Bareiro N 69' 

Ferro Carril Oeste
0:1
Aldosivi
(0:0)(0-1) Malcorra V 90' 

Independiente Rivadavia
1:0
Sarmiento
 88' Vera G (1-0)
(0:0)

Nueva Chicago
0:0
Instituto

Barracas Central
1:0
Brown

Page: 1234567
Rezultate, clasamente si arhiva de statistici
(2000 - azi)
Copyright © fotbal91.ro 2011. Toate drepturile rezervate. Creat de NO LIMITS d.o.o.