< 20.03.2013. (Miercuri) >

Page: 12
Corby Town
2:3
Solihull Moors

Al Hazm
2:0
Al Rabia

Al Nahda Dammam
5:0
Abha

Al Najma Onayzah
1:2
Al Batin

Eupen
0:2
RRC Peruwelz
(0:1)(0-1) Bova A 4' 
(0-1) Bova A 5' 
(0-2) Bova A 71' 

FCN Sint-Niklaas
3:0
Oudenaarde
 11' Laref A (1-0)
 69' Weuts K (2-0)
 90' Laref A (3-0)
(1:0)

Roeselare
3:1
Lommel United
 27' Kabananga J (1-0)
 29' Declercq F (2-0)
 68' Haghedooren R (3-1)
(2:1)(2-1) Goossens B 38' 

Royal Antwerp
4:2
Heist
 15' Diouck O (1-0)
 16' Diouck O (1-0)
 73' Van Tornhout D (2-2)
 80' Faucher J (3-2)
 87' Diouck O (4-2)
(1:0)(1-1) Criel 59' 
(1-1) Criel 60' 
(1-2) Webers 68' 

Royal Boussu Dour Borinage
2:0
Brussels
 76' Lemoine M (1-0)
 83' Ouejdide (2-0)
(0:0)

Sint Truiden
3:0
Eendracht Aalst
 7' Rossen I (1-0)
 8' Novak L (2-0)
 13' Novak L (3-0)
(3:0)

Tubize
0:2
Vise
(0:0)(0-1) Diawara Samba 62' 
(0-2) Boateng G 89' 

Westerlo
1:0
Dessel Sport
 33' Goor B (1-0)
(1:0)

Nova Iguacu
2:0
Vasco da Gama
 42' Léo Salino (1-0)
 87' Léo Salino (2-0)
(1:0)

Ceramica
0:1
Novo Hamburgo
(0:1)(0-1) Zé Carlos 31' 

Juventude
2:0
Santa Cruz
 57' Zulu (1-0)
 65' Bérgson (2-0)
(0:0)

Lajeadense
1:0
Cruzeiro Porto Alegre
 49' Micael Modinger (1-0)
(0:0)

Passo Fundo
2:0
Caxias
 16' Chiquinho (1-0)
 66' Branquinho (2-0)
(1:0)

Pelotas
1:3
Gremio
 58' Diego Torres (1-2)
(0:2)(0-1) Barcos H 6' 
(0-2) Welliton 33' 
(1-3) Elano 68' 

Veranopolis
2:1
Canoas
 38' Ednei (1-0)
 88' Jonas (2-1)
(1:0)(1-1) Julio Cesar 54' 

Atletico Linense
1:1
Atletico Penapolense
 84' Tarracha (1-1)
(0:0)(0-1) Gualberto 67' 

Atletico Sorocaba
1:3
Mogi Mirim
 21' Bruninho (1-1)
(1:2)(0-1) Wesley Ladeira 3' 
(1-2) Wesley Ladeira 34' 
(1-3) Waguininho 90' 

Oeste
2:2
Bragantino
 12' Lele (1-0)
 81' Wanderson (2-2)
(1:0)(1-1) Geandro 54' 
(1-2) Serginho 75' 

Palmeiras
2:0
Botafogo Ribeirao Preto
 6' Leandro (1-0)
 48' Leandro (2-0)
(1:0)

Sao Bernardo
1:2
Sao Paulo
 26' Denílson (1-1)
(1:1)(0-1) Luís Fabiano 14' 
(1-2) Rodrigo Caio 82' 

XV de Novembro Piracicaba
1:1
Corinthians
 88' Diguinho (1-1)
(0:0)(0-1) Emerson Sheik 76' 

Atletico Bucaramanga
1:0
Real Santander
 77' Largacha J (1-0)
(0:0)

Boyaca Patriotas
2:1
Cucuta Deportivo
 21' Estrada J (1-0)
 66' Estrada J (2-1)
(1:1)(1-1) Araújo J 24' 

Depor Aguablanca
1:0
Deportivo Pasto
 62' Martínez J (1-0)
(0:0)

Deportes Quindio
3:2
Atletico Huila
 18' André Vieira (1-2)
 69' Vargas J (2-2)
 77' Biscayzacú G (3-2)
(1:2)(0-1) Valoyes C 3' 
(0-2) Valoyes C 15' 
(0-2) Pino J 16' 

Deportivo Cali
0:0
Universitario Popayan

Deportivo Pereira
3:0
Deportes Tolima
Decis la masa verde. Initial a fost 2:2.
 15' Parra W (1-0)
 88' Plata A (2-2)
(1:0)(1-1) Rodas Ó 50' 
(1-2) Andrade A 65' 

Deportivo Rionegro
0:0
Jaguares Cordoba

Envigado
0:1
Atletico Nacional
(0:1)(0-1) Pajoy 17' 

Independiente Medellin
1:0
Itagui
 18' Cano G (1-0)
(1:0)

Once Caldas
0:3
Fortaleza Soacha
Decis la masa verde. Initial a fost 2:2.
 3' Herrera S (1-0)
 42' Herrera S (2-0)
(2:1)(2-1) Móvil O 44' 
(2-2) Frontini P 79' 
(2-2) Pareja C 83' 

Santa Fe
1:0
Expreso Rojo
 82' Suárez J (1-0)
(0:0)

Union Magdalena
2:1
Universidad Autonoma
 75' Tovar B (1-1)
 82' Vargas A (2-1)
(0:0)(0-1) Katime J 48' 

Valledupar
1:1
Barranquilla
 55' Cogollos E (1-0)
(0:0)(1-1) Mendoza A 56' 

Herediano
1:2
Saprissa
 60' Vargas O (1-2)
(0:2)(0-1) Lagos C 25' 
(0-2) Cancela J 38' 

ENPPI
4:1
Gouna

1860 Munchen II
1:0
Viktoria Aschaffenburg
 47' Ziereis Markus (1-0)
(0:0)

Memmingen
0:0
1860 Rosenheim

Frankfurt 1899 II
2:1
Mainz 05 II
 34' Lamidi M (1-0)
 68' Lamidi M (2-0)
(1:0)(2-1) Slišković P 90' 

Sonnenhof Grosaspach
1:1
Eintracht Frankfurt II
 64' Szimayer Sebastian (1-1)
(0:1)(0-1) Abassin Alikhil 18' 

Ulm 1846
3:0
Idar Oberstein
 17' Touré M (1-0)
 54' Griesbeck Sebastian (2-0)
 70' Seddiki E (3-0)
(1:0)

Plauen
1:2
Neustrelitz
 49' Schmidt T (1-1)
(0:1)(0-1) Ben-Hatira A 11' 
(1-2) Wolf Ronald 59' 

Aduana Stars
1:0
New Edubiase United

Asante Kotoko
1:2
King Faisal Babes

CSD Municipal
0:0
Petapa

Halcones
4:0
Juventud Escuintleca
 10' Hernández R (1-0)
 25' Ramírez H (2-0)
 39' Hernández R (3-0)
 82' Suazo H (4-0)
(3:0)

Malacateco
2:1
Comunicaciones
 53' Eneas (1-1)
 55' Moreno M (2-1)
(0:1)(0-1) Rafael Morales 12' 

Marquense
1:0
Universidad San Carlos
 17' Archila H (1-0)
(1:0)

Mictlan
1:0
Suchitepequez
 51' Asprilla C (1-0)
(0:0)

Xelaju MC
2:1
Heredia
 34' Martínez L (1-1)
 56' Alemán A (2-1)
(1:1)(0-1) de Matta H 23' 

Salgaocar
1:3
Sporting Clube de Goa

Lisburn Distillery
0:5
Portadown
 45' Boyd A (1-1)
 48' Davidson (2-1)
(0:2)(0-1) Murray 7' 
(0-1) 26' 
(0-2) Murray 31' 
(0-3) Murray 51' 
(0-4) Mackle 62' 
(0-5) Braniff K 75' 

IA Akraness
2:2
Breidablik

Trottur Reykjavik
2:3
Haukar

Varese
0:2
Novara
(0:1)(0-1) Lazzari F 36' 
(0-2) Rubino Raffaele 56' 

Humble Lions
0:1
Boys Town

Savannah
0:3
Highgate United
Decis la masa verde. Initial a fost 1:2

Tivoli Gardens
1:0
Portmore United

Albirex Niigata
1:1
Oita Trinita
 37' Hamada M (1-1)
(1:1)(0-1) Kijima 29' 

FC Tokyo
0:0
Sagan Tosu

Nagoya Grampus
1:1
Cerezo Osaka
 69' Tamada Keiji (1-1)
(0:0)(0-1) Kakitani Y 47' 

Omiya Ardija
0:2
Jubilo Iwata
(0:2)(0-1) Kanazono Hidetaka 7' 
(0-2) Yamamoto K 22' 

Shimizu S-Pulse
1:1
Ventforet Kofu
 9' Hattanda K (1-0)
(1:1)(1-1) Hugo Guimaraes 32' 

Yokohama F. Marinos
1:0
Kawasaki Frontale
 83' Marquinhos (1-0)
(0:0)

Consadole Sapporo
1:2
Matsumoto Yamaga
 62' Okamoto Yasuaki (1-0)
(0:0)(1-1) Funayama 71' 
(1-2) Kusunose A 72' 

Ehime
0:0
Gifu

Fagiano Okayama
1:1
Mito Hollyhock
 83' Goto (1-1)
(0:0)(0-1) Mishima K 57' 

Giravanz Kitakyushu
1:1
Tokyo Verdy
 22' Dong-Hee Kim (1-0)
(1:1)(1-1) Takahara N 37' 

JEF United
1:1
Gainare Tottori
 23' Yazawa Tatsuya (1-0)
(1:0)(1-1) Okuyama Y 61' 

Kyoto Sanga
4:1
Vissel Kobe
 2' Bajalica M (1-0)
 22' Hara Kazuki (2-0)
 52' Miyayoshi T (3-1)
 65' Hara Kazuki (4-1)
(2:1)(2-1) Yoshida T 43' 

Montedio Yamagata
2:1
Tochigi
 74' Frank R (1-0)
 81' Hirose (2-1)
(0:0)(1-1) Sabia 78' 

Roasso Kumamoto
2:2
Gamba Osaka
 58' Yano Daisuke (1-2)
 63' Nakama Hayato (2-2)
(0:2)(0-1) Leandro 21' 
(0-2) Takei T 39' 

Thespakusatsu Gunma
1:0
Yokohama
 19' Hirashige R (1-0)
(1:0)

Tokushima Vortis
2:1
Avispa Fukuoka
 30' Takasaki H (1-0)
 39' Osaki J (2-0)
(2:0)(2-1) Nishida G 88' 

V-Varen Nagasaki
1:0
Kataller Toyama
 72' Sato K (1-0)
(0:0)

Al Arabi
1:0
Al Sahel

Al Fahaheel
5:0
Al Jahra

Al Naser
3:1
Al Yarmouk

Al Salmiya
2:2
Al Tadamon

Khaitan
1:1
Kazma

Kuwait Club
2:1
Qadsia

Sulaibikhat
1:2
Al Shabab Kuwait

Oman
3:0
Haiti
 19' Abdul Aziz Al Muqbali (1-0)
 28' Abdul Aziz Al Muqbali (2-0)
 31' Abdul Aziz Al Muqbali (3-0)
(3:0)

Ruanda
0:1
Libia
(0:0)(0-1) 88' 

Grbalj
1:1
Mladost Podgorica
 35' Asceric (1-0)
(1:0)(1-1) Orahovac 60' 

Jedinstvo B.Polje
0:5
Buducnost Podgorica
 71' Gojacanin
 78' Petrovic
(0:2)(0-1) Nikac 21' 
(0-2) Nikac 40' 
(0-3) Radonjic 63' 
(0-4) Vukčević 67' 
(0-5) Mugosa 76' 

Lovcen
1:1
Petrovac
 58' Vujovic (1-1)
(0:0)(1-1) Vujacic 81' 

Mornar
0:2
Rudar Pljevlja
(0:1)(0-1) Jovanovic Miroje 28' 
(0-2) Bambur 70' 

Sutjeska
1:0
Celik Niksic
 66' Isidorovic (1-0)
(0:0)Dubljevic 86' 

Zeta
1:0
Mogren
 23' Korac Zarko (1-0)
(1:0)

El Kanemi Warriors
0:0
Wikki Tourists

Kano Pillars
1:0
Bayelsa United

Kwara United
1:1
Sunshine Stars

Lakhwiya
0:1
Al Jaish Qatar

Modrica Maksima
0:3
Mladost Velika Obarska

Rudar Ugljevik
2:2
Borac Samac

Page: 12
Rezultate, clasamente si arhiva de statistici
(2000 - azi)
Copyright © fotbal91.ro 2011. Toate drepturile rezervate. Creat de NO LIMITS d.o.o.