< 10.03.2013. (Duminica) >

Page: 12345
Supersport United
1:0
Mamelodi Sundowns
 88' Diouf M (1-0)
(0:0)

Besa
2:1
Tirana
 30' Cikalleshi Sokol (1-0)
(1:0)(1-1) Lika Ilion 90' 

Perparimi
2:1
Laci
 70' Popović L (1-0)
 80' Brahja J (2-1)
(0:0)(1-1) Hoxha Y 75' 

Flamurtari
1:1
Teuta
 38' Muzaka G (1-0)
(1:0)(1-1) Muriqi V 82' 

Vllaznia
1:0
Bylis
 23' Dragoi C (1-0)
(1:0)

Encamp
0:2
Principat

Engordany
2:1
Inter Escaldes

Lusitanos
2:1
UE Santa Coloma

Sant Julia
0:0
FC Santa Coloma

Newcastle United
2:1
Stoke City
 73' Cabaye Yohan (1-1)
 90' Cissé P (2-1)
(0:0)(0-1) Walters Jonathan Ronald 67' 

Liverpool
3:2
Tottenham Hotspur
 21' Suárez L (1-0)
 66' Downing Stewart (2-2)
 82' Gerrard Steven (3-2)
(1:1)(1-1) Vertonghen Jan 45' 
(1-2) Vertonghen Jan 53' 

Atletico Petroleos Luanda
0:1
Desportivo Huila

Progresso Sambizanga
0:0
Atletico Sport Aviacao

Recreativo Libolo
0:1
Benfica Luanda

Santos Viana
2:1
Porcelana

Atletico Rafaela
1:1
Boca Juniors
 27' Eluchans J (1-0)
(1:0)(0-0) Silva S 45' 
(1-1) Blandi N 83' 

River Plate
2:1
Colon
 12' Trézéguet D (1-0)
 34' Ponzio L (2-0)
(2:0)(2-1) Gigliotti Emanuel 75' 

San Lorenzo
0:1
Tigre
(0:1)(0-1) Botta Rubén 29' 

Atletico Tucuman
0:0
Aldosivi

Boca Unidos
1:1
Instituto
 58' Villanueva J (1-0)
(0:0)(1-1) Damiani R 64' 

Douglas Haig
1:0
Crucero del Norte
 90' Achucarro D (1-0)
(0:0)

Independiente Rivadavia
1:1
Defensa y Justicia
 78' Fabbiani C (1-1)
(0:0)(0-1) García W 73' 

Olimpo
0:3
Gimnasia La Plata
(0:2)(0-1) Barsottini O 9' 
(0-2) Mussis F 11' 
(0-3) Fernández I 46' 

Patronato
0:0
Gimnasia Jujuy

Brown
2:1
Acassuso

Chacarita Juniors
3:0
San Telmo

Villa San Carlos
1:0
CA Atlanta

Deportivo Maipu
2:0
San Martin Tucuman

Gimnasia y Tiro de Salta
1:1
Gimnasia Esgrima

Juventud Unida Universitario
2:1
Racing Olavarria

Central Cordoba SdE
2:0
Alumni

Central Norte
1:2
Guarani Antonio Franco

Cipolletti
1:3
Rivadavia Lincoln

Guillermo Brown
1:1
Defensores Belgrano Villa Ramallo

Tiro Federal
1:0
Libertad Sunchales

MIKA
2:0
Banants

Ulisses
1:0
Ararat

Western Sydney Wanderers
2:1
Wellington Phoenix
 8' Ono S (1-0)
 49' Bridge M (2-1)
(1:1)(1-1) Brockie J 22' 

Wacker Innsbruck
2:3
Red Bull Salzburg
 3' Wallner R (1-0)
 40' Schütz D (2-0)
(2:0)(2-1) Teigl Georg 66' 
(2-2) Soriano 74' 
(2-3) Mané S 90' 

Royal Boussu Dour Borinage
2:0
Sint Truiden
 3' Ouejdide (1-0)
 21' Lemoine M (2-0)
(2:0)

Tubize
0:2
Westerlo
(0:1)(0-1) Owusu William 25' 
(0-2) Owusu William 73' 

Vise
3:1
Oudenaarde
 64' Lecomte (1-1)
 73' Biatour A (2-1)
 90' Boateng G (3-1)
(0:1)(0-1) Naudts A 9' 

Bolivar
5:3
Jorge Wilstermann
 11' Ferreira William (1-1)
 57' Ferreira William (2-1)
 64' Arce J (3-2)
 84' Campos J (4-2)
 87' Ferreira William (5-2)
(1:1)(0-1) García G 4' 
(2-2) Aparicio E 63' 
(5-3) Aparicio E 89' 

Club Petrolero
1:1
Universitario Sucre
 86' Pulido C (1-1)
(0:0)(0-1) Manzano M 74' 

Oriente Petrolero
3:2
Blooming
 6' Hoyos Miguel (1-0)
 40' Zabala W (2-1)
 56' Hoyos Miguel (3-2)
(2:2)(1-1) Bargas H 19' 
(2-2) Bargas H 45' 

Real Potosi
3:1
La Paz
 13' Bravo A (1-0)
 83' Marteli F (2-1)
 90' Neumann C (3-1)
(1:1)(1-1) Pinedo G 34' 

Siroki Brijeg
3:0
Zrinjski
 45' Kordic (1-0)
 83' Dzidic (2-0)
 85' Roskam (3-0)
(1:0)

Vasco da Gama
0:1
Botafogo
Jucat pe stadionul Olympic, Rio de Janeiro.
(0:0)(0-1) Lucas 79' 

Sao Luiz
0:5
Internacional
Jucat in Rio Grande do Sul.
(0:2)(0-1) Leandro Damião 28' 
(0-2) Gabriel 40' 
(0-4) Leandro Damião 81' 
(0-5) Rafael Moura 90' 

Sao Bernardo
2:0
Atletico Linense
 25' Bady (1-0)
 84' Fernando Baiano (2-0)
(1:0)

Sao Paulo
0:0
Palmeiras
 50' Lúcio
(0:0)

Atletico Sorocaba
1:2
Santos
 49' Tiago Marques (1-2)
(0:2)(0-1) Montillo W 16' 
(0-2) André 45' 

Mirassol
1:1
Guarani
 51' Pio (1-1)
(0:1)(0-1) Ronaldo Mendes 17' 

Ponte Preta
3:1
Sao Caetano
 2' William (1-0)
 55' Cleber Reis (2-0)
 88' Alemão (3-1)
(1:0)(2-1) Danielzinho 67' 

CSKA Sofia
2:0
Chernomorets Burgas
 23' Serginho (1-0)
 90' Serginho (2-0)
(1:0)

Lokomotiv Sofia
1:0
Minyor Pernik
 17' Pavlov Antonio (1-0)
(1:0)

Pirin Gotse Delchev
2:1
Botev Vratsa
 33' Hodza A (1-0)
 65' Hazurov B (2-1)
(1:1)(1-1) Yakimov A 41' 

Beroe
0:0
Ludogorets Razgrad

Bansko
2:0
Vidima-Rakovski

Chavdar Etropole
1:0
Neftochimic

Kaliakra
1:4
Lyubimets 2007

Rakovski 2011
4:0
Shumen 2001

Spartak Pleven
0:1
Pirin Razlog

Svetkavitsa Targovishte
1:0
Septemvri

Spartak Varna
3:0
OFK Sliven 2000
Decis la masa verde.

Cotonsport Garoua
2:0
Young Sports Academy

Fovu Baham
0:1
Unisport Bafang

Les Astres
1:0
Renaissance Ngoumou

New Stars de Duala
1:0
Panthere Bangangte

Njala Quan
0:1
Union Douala

Sable
0:1
AC Douala

Tonnerre Yaounde
1:1
Canon Yaounde

Mlada Boleslav
0:2
Viktoria Plzen
(0:1)(0-1) Kolář D 45' 
(0-2) Horváth P 83' 

Sparta Praga
2:2
Baumit Jablonec
 78' Přikryl T (1-2)
 89' Zapotocny T (2-2)
(0:1)(0-1) Cizek T 44' 
(0-2) Cizek T 53' 

Teplice
0:4
Slovacko
(0:2)(0-1) Došek L 19' 
(0-2) Valenta Jiri 36' 
(0-3) Trousil Jan 53' 
(0-4) Došek L 66' 

Viktoria Zizkov
0:0
Usti nad Labem

Znojmo
3:0
Karvina
 10' Heinz M (1-0)
 17' Heinz M (2-0)
 49' Heinz M (3-0)
(2:0)

Bohemians 1905 Praha
2:1
Fastav Zlin
 32' Kalina V (1-0)
 90' Jindrisek Josef (2-1)
(1:0)(1-1) Železník L 64' 

Antofagasta
1:3
O Higins
 64' Elizondo H (1-1)
(0:1)(0-1) Calandria P 37' 
(1-2) Calandria P 80' 
(1-3) Acosta L 88' 

Rangers Talca
1:0
Colo Colo
 35' Diego Martínez (1-0)
(1:0)

Universidad Catolica
2:3
Santiago Wanderers
 40' Bueno C (1-3)
 84' Meneses F (2-3)
(1:3)(0-1) López Macri N 7' 
(0-2) Donoso M 10' 
(0-3) Bueno C 18' 

Santiago Morning
1:1
San Luis Quillota

Universidad de Concepcion
0:1
Deportes Concepcion

Hangzhou Greentown
1:1
Changchun Yatai
 37' Gao Di (1-0)
(1:0)(1-1) Isac 77' 

AE Kouklion
4:0
Omonia Aradippou

AEZ Zakaki
0:1
Aris Limassol

Akritas Chlorakas
0:2
APEP Pitsilia

Ermis Aradippou
4:0
Ethnikos Assias

Othelos Athienou
0:3
Anagennisis Derynia

PAEEK
4:2
Onisillos Sotiras

Halkanoras Idaliou
3:1
Nikos & Sokratis Erimis

ASI d Abengourou
0:0
SO Armee

CO Korhogo
0:1
JC Abidjan

Stella Club Adjame
1:2
Denguele d Odienne

ASEC Mimosas
0:2
Sewe Sport

Alianza Petrolera
1:2
Envigado
 38' Asprilla D (1-1)
(1:1)(0-1) Preciado C 20' 
(1-2) Morantes N 62' 

Atletico Huila
1:1
Junior
 75' Moreno T (1-0)
(0:0)(1-1) Toloza E 84' 

Atletico Nacional
3:3
Boyaca Patriotas
 32' Ángel J (1-0)
 46' Torres M (2-0)
 86' Javier Alexis González (3-2)
 90' Medina S
(1:0)(2-1) González S 52' 
(2-2) González S 65' 
(3-3) González S 89' 

Once Caldas
2:1
Independiente Medellin
 44' Romero S (1-1)
 90' Jiménez E (2-1)
(1:1)(0-1) Hernández S 26' 

Santa Fe
3:1
Deportivo Cali
 50' Pérez O (1-1)
 79' Cuero J (2-1)
 84' Medina W (3-1)
(0:1)(0-1) Perea B 6' 

Page: 12345
Rezultate, clasamente si arhiva de statistici
(2000 - azi)
Copyright © fotbal91.ro 2011. Toate drepturile rezervate. Creat de NO LIMITS d.o.o.