< 10.03.2013. (Duminica) >

Page: 12345
Supersport United
1:0
Mamelodi Sundowns

Besa
2:1
Tirana

Perparimi
2:1
Laci

Flamurtari
1:1
Teuta

Vllaznia
1:0
Bylis

Encamp
0:2
Principat

Engordany
2:1
Inter Escaldes

Lusitanos
2:1
UE Santa Coloma

Sant Julia
0:0
FC Santa Coloma

Newcastle United
2:1
Stoke City

Liverpool
3:2
Tottenham Hotspur

Atletico Petroleos Luanda
0:1
Desportivo Huila

Progresso Sambizanga
0:0
Atletico Sport Aviacao

Recreativo Libolo
0:1
Benfica Luanda

Santos Viana
2:1
Porcelana

Atletico Rafaela
1:1
Boca Juniors

River Plate
2:1
Colon

San Lorenzo
0:1
Tigre

Atletico Tucuman
0:0
Aldosivi

Boca Unidos
1:1
Instituto

Douglas Haig
1:0
Crucero del Norte

Independiente Rivadavia
1:1
Defensa y Justicia

Olimpo
0:3
Gimnasia La Plata

Patronato
0:0
Gimnasia Jujuy

Brown
2:1
Acassuso

Chacarita Juniors
3:0
San Telmo

Villa San Carlos
1:0
CA Atlanta

Deportivo Maipu
2:0
San Martin Tucuman

Gimnasia y Tiro de Salta
1:1
Gimnasia Esgrima

Juventud Unida Universitario
2:1
Racing Olavarria

Central Cordoba SdE
2:0
Alumni

Central Norte
1:2
Guarani Antonio Franco

Cipolletti
1:3
Rivadavia Lincoln

Guillermo Brown
1:1
Defensores Belgrano Villa Ramallo

Tiro Federal
1:0
Libertad Sunchales

MIKA
2:0
Banants

Ulisses
1:0
Ararat

Western Sydney Wanderers
2:1
Wellington Phoenix

Wacker Innsbruck
2:3
Red Bull Salzburg

Royal Boussu Dour Borinage
2:0
Sint Truiden

Tubize
0:2
Westerlo

Vise
3:1
Oudenaarde

Bolivar
5:3
Jorge Wilstermann

Club Petrolero
1:1
Universitario Sucre

Oriente Petrolero
3:2
Blooming

Real Potosi
3:1
La Paz

Siroki Brijeg
3:0
Zrinjski

Vasco da Gama
0:1
Botafogo
Jucat pe stadionul Olympic, Rio de Janeiro.

Sao Luiz
0:5
Internacional
Jucat in Rio Grande do Sul.

Sao Bernardo
2:0
Atletico Linense

Sao Paulo
0:0
Palmeiras

Atletico Sorocaba
1:2
Santos

Mirassol
1:1
Guarani

Ponte Preta
3:1
Sao Caetano

CSKA Sofia
2:0
Chernomorets Burgas

Lokomotiv Sofia
1:0
Minyor Pernik

Pirin Gotse Delchev
2:1
Botev Vratsa

Beroe
0:0
Ludogorets Razgrad

Bansko
2:0
Vidima-Rakovski

Chavdar Etropole
1:0
Neftochimic

Kaliakra
1:4
Lyubimets 2007

Rakovski 2011
4:0
Shumen 2001

Spartak Pleven
0:1
Pirin Razlog

Svetkavitsa Targovishte
1:0
Septemvri

Spartak Varna
3:0
OFK Sliven 2000
Decis la masa verde.

Cotonsport Garoua
2:0
Young Sports Academy

Fovu Baham
0:1
Unisport Bafang

Les Astres
1:0
Renaissance Ngoumou

New Stars de Duala
1:0
Panthere Bangangte

Njala Quan
0:1
Union Douala

Sable
0:1
AC Douala

Tonnerre Yaounde
1:1
Canon Yaounde

Mlada Boleslav
0:2
Viktoria Plzen

Sparta Praga
2:2
Baumit Jablonec

Teplice
0:4
Slovacko

Viktoria Zizkov
0:0
Usti nad Labem

Znojmo
3:0
Karvina

Bohemians 1905 Praha
2:1
Fastav Zlin

Antofagasta
1:3
O Higins

Rangers Talca
1:0
Colo Colo

Universidad Catolica
2:3
Santiago Wanderers

Santiago Morning
1:1
San Luis Quillota

Universidad de Concepcion
0:1
Deportes Concepcion

Hangzhou Greentown
1:1
Changchun Yatai

AE Kouklion
4:0
Omonia Aradippou

AEZ Zakaki
0:1
Aris Limassol

Akritas Chlorakas
0:2
APEP Pitsilia

Ermis Aradippou
4:0
Ethnikos Assias

Othelos Athienou
0:3
Anagennisis Derynia

PAEEK
4:2
Onisillos Sotiras

Halkanoras Idaliou
3:1
Nikos & Sokratis Erimis

ASI d Abengourou
0:0
SO Armee

CO Korhogo
0:1
JC Abidjan

Stella Club Adjame
1:2
Denguele d Odienne

ASEC Mimosas
0:2
Sewe Sport

Alianza Petrolera
1:2
Envigado

Atletico Huila
1:1
Junior

Atletico Nacional
3:3
Boyaca Patriotas

Once Caldas
2:1
Independiente Medellin

Santa Fe
3:1
Deportivo Cali

Page: 12345
Rezultate, clasamente si arhiva de statistici
(2000 - azi)
Copyright © fotbal91.ro 2011. Toate drepturile rezervate. Creat de NO LIMITS d.o.o.