< 05.01.2013. (Sambata) >

Page: 123
1461 Trabzon
2:1
Stuttgarter Kickers

Emmen
0:2
Meppen 1912

Lakhwiya
0:4
Bayern Munchen

Crewe Alexandra
1:2
Stevenage

Doncaster Rovers
1:0
Colchester United

Scunthorpe United
0:0
Shrewsbury Town

Swindon Town
4:0
Carlisle United

Accrington Stanley
0:2
Dagenham & Redbridge

Barnet
2:0
Bradford City

Bristol Rovers
0:2
Gillingham

Northampton Town
3:1
Fleetwood Town

Port Vale
4:0
Plymouth Argyle

Rochdale
0:1
AFC Wimbledon

Wycombe Wanderers
2:1
Chesterfield

York City
1:2
Exeter City

Alfreton Town
3:2
Dartford

Cambridge United
4:1
Stockport County

Ebbsfleet United
1:1
Lincoln City

Grimsby Town
1:1
Hereford United

Hyde FC
0:1
Forest Green Rovers

Kidderminster Harriers
2:0
Barrow

Tamworth
1:4
Braintree Town

Telford United
1:3
Southport

Altrincham
3:0
Harrogate Town

Bishops Stortford
2:5
Guiseley

Bradford Park Avenue
0:0
Chester FC

Colwyn Bay
0:3
Worcester City

Corby Town
0:0
Histon

Droylsden
0:3
Brackley Town

Gainsborough Trinity
1:1
Solihull Moors

Hinckley United
0:3
Stalybridge Celtic

Oxford City
1:1
Vauxhall Motors

Workington
1:1
Boston United

Basingstoke Town
2:1
Bath City

Boreham Wood
2:1
Eastbourne Borough

Bromley
3:1
Eastleigh

Dorchester Town
2:2
Hayes & Yeading United

Dover Athletic
0:1
Staines Town

Havant & Waterlooville
5:2
AFC Hornchurch

Maidenhead United
2:1
Chelmsford City

Salisbury City
1:0
Sutton United

Welling United
4:3
Truro City

Weston-super-Mare
2:0
Tonbridge Angels

Melbourne Victory
2:0
Wellington Phoenix

Newcastle United Jets
0:0
Adelaide United

Perth Glory
2:2
Sydney

Brussels
1:1
Vise

Royal Antwerp
0:1
Dessel Sport

Sint Truiden
2:0
Oudenaarde

Tubize
2:1
Heist

Westerlo
3:0
White Star Woluwe

AEP Pafos
0:1
Enosis Neon Paralimni

Agia Napa
1:2
NEA Salamina

Anorthosis
3:0
Doxa Katokopias

Ethnikos Achna
1:1
Olympiakos Nicosia

AEL Limassol
3:2
Apollon Limassol
Decis la masa verde. Initial a fost 3:2.

Akritas Chlorakas
1:0
AEZ Zakaki

APEP Pitsilia
2:2
Halkanoras Idaliou

Ethnikos Assias
0:1
Nikos & Sokratis Erimis

Omonia Aradippou
1:1
Aris Limassol

Onisillos Sotiras
1:1
Anagennisis Derynia

Othelos Athienou
0:1
Ermis Aradippou

PAEEK
2:1
AE Kouklion

Denguele d Odienne
1:0
USC Bassam

ES Bingerville
0:1
ASI d Abengourou

Sewe Sport
2:0
Africa Sports

SO Armee
1:3
ASEC Mimosas

Stella Club Adjame
2:0
EF Yeo Martial

Cupa Angliei
32-imi de finala
Aldershot Town
3:1
Rotheram United

Aston Villa
2:1
Ipswich Town

Barnsley
1:0
Burnley

Blackburn Rovers
2:0
Bristol City

Bolton Wanderers
2:2
Sunderland

Brighton & Hove Albion
2:0
Newcastle United

Charlton Athletic
0:1
Huddersfield Town

Crawley Town
1:3
Reading

Crystal Palace
0:0
Stoke City

Derby County
5:0
Tranmere Rovers

Fulham
1:1
Blackpool

Hull City
1:1
Leyton Orient

Leeds United
1:1
Birmingham City

Leicester City
2:0
Burton Albion

Luton Town
1:0
Wolverhampton Wanderers

Macclesfield Town
2:1
Cardiff City

Manchester City
3:0
Watford

Middlesbrough
4:1
Hastings United

Millwall
1:0
Preston North End

Nottingham Forest
2:3
Oldham Athletic

Oxford United
0:3
Sheffield United

Peterborough United
0:3
Norwich City

Queens Park Rangers
1:1
West Bromwich Albion

Sheffield Wednesday
0:0
Milton Keynes Dons

Southampton
1:5
Chelsea

Southend United
2:2
Brentford

Tottenham Hotspur
3:0
Coventry City

West Ham United
2:2
Manchester United

Wigan Athletic
1:1
Bournemouth

Franta - Cupa
32-imi de finala
Amiens AC
1:1
Evian Thonon Gaillard
1:1 dupa prelungiri, iar dupa penalty a fost 3:5.

Amneville
1:1
Raon L Etape
1:2 dupa prelungiri.

Belfort
1:3
Le Havre

Page: 123
Rezultate, clasamente si arhiva de statistici
(2000 - azi)
Copyright © fotbal91.ro 2011. Toate drepturile rezervate. Creat de NO LIMITS d.o.o.