< 01.12.2012. (Sambata) >

Page: 1234
Bloemfontein Celtic
1:0
Mamelodi Sundowns
Jucat in Durban.

Kastrioti
3:2
Vllaznia

Shkumbini
2:1
Luftetari

Skenderbeu
2:0
Perparimi

Teuta
3:1
Tomori

Bejaia
2:0
USM Algier

Chabab Riadhi Belouizdad
2:4
USM El Harrach

CS Constantine
2:0
Chabab Aures Batna

Kabylie
1:1
Entente Setif

Mouloudia Algiers
1:1
Chabab Ahly

Mouloudia Oran
1:0
Jeunesse Sportive de la Saoura

Olympique Chlef
0:0
Mouloudia El Eulma

USM Bel Abbes
0:1
Widad Tlemcen

Arsenal
0:2
Swansea City

Fulham
0:3
Tottenham Hotspur

Liverpool
1:0
Southampton

Manchester City
1:1
Everton

Queens Park Rangers
1:1
Aston Villa

Reading
3:4
Manchester United

West Bromwich Albion
0:1
Stoke City

West Ham United
3:1
Chelsea

Bolton Wanderers
1:2
Ipswich Town

Bristol City
1:4
Wolverhampton Wanderers

Crystal Palace
3:0
Brighton & Hove Albion

Huddersfield Town
2:4
Leeds United

Leicester City
4:1
Derby County

Millwall
0:0
Charlton Athletic

Nottingham Forest
1:2
Hull City

Peterborough United
1:4
Blackpool

Watford
4:1
Barnsley

Rochdale
2:3
York City

Torquay United
2:1
Dagenham & Redbridge

Wycombe Wanderers
2:0
Bristol Rovers

Ebbsfleet United
1:1
Grimsby Town

Forest Green Rovers
1:0
Nuneaton Town

Hyde FC
7:0
Woking

Kidderminster Harriers
2:0
Wrexham

Newport County
3:1
Gateshead

Stockport County
3:4
Southport

Tamworth
3:2
Dartford

Bishops Stortford
2:1
Corby Town

Boston United
2:3
Altrincham

Chester FC
4:2
Worcester City

Gainsborough Trinity
3:1
Colwyn Bay

Hinckley United
0:3
Guiseley

Histon
1:4
Bradford Park Avenue

Oxford City
2:2
Droylsden

Stalybridge Celtic
0:1
Vauxhall Motors

Bath City
2:2
Eastbourne Borough

Billericay Town
1:2
Dover Athletic

Boreham Wood
0:1
Weston-super-Mare

Eastleigh
1:3
Welling United

Havant & Waterlooville
1:2
Bromley

Hayes & Yeading United
1:3
AFC Hornchurch

Maidenhead United
0:1
Salisbury City

Staines Town
1:4
Sutton United

Truro City
2:0
Tonbridge Angels

Colon
3:1
Argentinos Juniors

Godoy Cruz
0:0
Quilmes

Racing Club
3:1
All Boys

Huracan Buenos Aires
1:0
Ferro Carril Oeste

Nueva Chicago
4:4
Douglas Haig

Deportivo Santamarina
4:0
Guillermo Brown

San Jorge Tucuman
1:0
Juventud Antoniana

Talleres
2:1
Alumni

Impuls
0:1
Ararat

Ulisses
0:1
MIKA

Brisbane Roar
1:0
Newcastle United Jets

Central Coast Mariners
2:1
Adelaide United

Mattersburg
3:0
Trenkwalder Admira

Rapid
4:3
Ried

Sturm
3:1
Wiener Neustadt

WAC/St. Andra
2:2
Wacker Innsbruck

Anderlecht
2:1
Cercle Brugge

Club Brugge
1:1
Mechelen

Heverlee Leuven
1:1
Gent

Lierse
0:3
Mons

Sporting Charleroi
2:0
Kortrijk

Zulte Waregem
0:0
Beerschot

Brussels
1:3
Lommel United

Roeselare
0:1
Oostende

Royal Antwerp
1:2
Oudenaarde

Tubize
4:4
Eendracht Aalst

Universitario Sucre
3:1
La Paz

Aurora
1:1
Club Petrolero

Flamengo
2:2
Botafogo

Santos
3:1
Palmeiras

Oeste
2:0
Icasa

Anorthosis
1:1
AEL Limassol

Apollon Limassol
3:1
NEA Salamina

Enosis Neon Paralimni
1:2
AEK Larnaca

AE Kouklion
6:0
Ethnikos Assias

Anagennisis Derynia
1:3
Nikos & Sokratis Erimis

Ermis Aradippou
1:0
Onisillos Sotiras

Halkanoras Idaliou
1:1
Aris Limassol

Othelos Athienou
1:0
Akritas Chlorakas

ASI d Abengourou
1:2
JC Abidjan

Denguele d Odienne
1:0
Africa Sports

Sewe Sport
4:0
EF Yeo Martial

SO Armee
0:1
Acad. F. Amadou Diallo

Page: 1234
Rezultate, clasamente si arhiva de statistici
(2000 - azi)
Copyright © fotbal91.ro 2011. Toate drepturile rezervate. Creat de NO LIMITS d.o.o.