< 23.10.2012. (Marti) >

Page: 12
Mamelodi Sundowns
1:0
Pretoria University

Chabab Ahly
2:0
USM Bel Abbes

Chabab Aures Batna
0:0
Jeunesse Sportive de la Saoura

Entente Setif
1:0
Bejaia

Kabylie
0:1
Chabab Riadhi Belouizdad

Mouloudia Algiers
1:0
CS Constantine

Mouloudia El Eulma
3:0
Mouloudia Oran

USM El Harrach
0:0
USM Algier

Widad Tlemcen
0:0
Olympique Chlef

Barnsley
1:1
Crystal Palace

Blackpool
2:2
Nottingham Forest

Bristol City
3:4
Burnley

Cardiff City
2:1
Watford

Ipswich Town
1:2
Derby County

Leicester City
1:0
Brighton & Hove Albion

Middlesbrough
2:0
Hull City

Millwall
3:3
Birmingham City

Peterborough United
3:1
Huddersfield Town

Wolverhampton Wanderers
2:2
Bolton Wanderers

Leeds United
1:1
Charlton Athletic

Brentford
2:1
Coventry City

Bury
2:1
Hartlepool United

Carlisle United
3:1
Oldham Athletic

Crawley Town
2:0
Milton Keynes Dons

Leyton Orient
0:2
Colchester United

Notts County
3:3
Bournemouth

Scunthorpe United
2:3
Preston North End

Sheffield United
1:0
Walsall

Shrewsbury Town
1:3
Yeovil Town

Stevenage
2:1
Portsmouth

Tranmere Rovers
1:2
Doncaster Rovers

Crewe Alexandra
2:1
Swindon Town

Accrington Stanley
0:1
York City

AFC Wimbledon
3:1
Bristol Rovers

Burton Albion
1:1
Port Vale

Cheltenham Town
2:1
Plymouth Argyle

Chesterfield
1:2
Fleetwood Town

Dagenham & Redbridge
1:1
Exeter City

Northampton Town
0:1
Bradford City

Rochdale
2:0
Oxford United

Southend United
1:2
Aldershot Town

Torquay United
2:1
Gillingham

Wycombe Wanderers
0:0
Barnet

Rotheram United
2:1
Morecambe

Altrincham
1:2
Workington

Staines Town
1:0
Truro City

Barracas Central
2:0
Chacarita Juniors

Brown
3:0
Defensores de Belgrano

CA Atlanta
1:2
Comunicaciones Buenos Aires

Central Cordoba
1:1
Tristan Suarez

Colegiales
0:0
Estudiantes Caseros

Deportivo Armenio
1:1
San Telmo

Flandria
2:0
Villa Dalmine

Temperley
2:1
Los Andes

Al Hadd
0:1
Al Najma

Slavia Mozyr
3:2
Torpedo Zhodino

Bosnia si Hertegovina - Cupa
Optimi de finala (r)
Zeljeznicar
3:0
Slavija Srpsko Sarajevo

America Belo Horizonte
3:2
Boa

America de Natal
3:1
Joinville

Atletico Paranaense
1:1
Guarani

Bragantino
1:0
Avai

Ceara
0:1
Parana

Criciuma
3:4
Gremio Barueri

Goias
4:0
ASA

Guaratingueta
2:1
ABC

Regatas Brazil
0:1
Vitoria Bahia

Sao Caetano
1:1
Ipatinga

Barcelona
2:1
Celtic

BATE
0:3
Valencia

Galatasaray
1:1
CFR 1907 Cluj

Lille Metropole
0:1
Bayern Munchen

Manchester United
3:2
Sporting Braga

Nordsjaelland
1:1
Juventus

Shakhtar
2:1
Chelsea

Spartak Moskva
2:1
Benfica

Copa Sudamericana
Optimi de finala (r)
Cerro Porteno
2:1
Colon

Millonarios
3:0
Palmeiras

Al Ettifaq
0:2
Kuwait Club

Chonburi
1:4
Arbil

Cupa Angliei
Turul 4 - calificari (r)
Dartford
1:4
Forest Green Rovers

East Thurrock United
2:2
Chelmsford City
4:4 dupa prelungiri, iar dupa penalty a fost 3:5.

Gosport Borough
1:2
Slough Town

Halifax Town
0:2
Lincoln City

Newport County
1:1
Yate Town
1:3 dupa prelungiri.

Nuneaton Town
0:0
Telford United
1:0 dupa prelungiri.

Cupa Lituaniei
Optimi de finala
Granitas Vilnius
4:0
Venta Kursenai

Kruoja
5:0
Palanga

Nevezis
0:1
Lietava

Tauras
0:3
Zalgiris

Citizen
3:0
Yokohama Hong Kong

Al Ramtha
1:3
Mansheyat Bani Hassan

Shabab Al Hussein
0:2
Al Jazeera Amman

El Chorrillo
0:6
Monterrey

Houston Dynamo
1:1
Olimpia Tegucigalpa

Real Salt Lake
0:0
Herediano

Monarcas Morelia
2:0
Atlas

Al Hilal Salalah
1:2
Sur Club

Al Masnaa
1:1
Al Nasr Salalah

Dhofar
4:0
Al Seeb

Fanja
1:2
Saham

Page: 12
Rezultate, clasamente si arhiva de statistici
(2000 - azi)
Copyright © fotbal91.ro 2011. Toate drepturile rezervate. Creat de NO LIMITS d.o.o.