< 02.10.2012. (Marti) >

Page: 1
Barnsley
0:2
Peterborough United
(0:2)(0-1) Boyd George 2' 
(0-2) Barnett Tyrone 10' 

Bolton Wanderers
2:2
Leeds United
 13' Davies K (1-0)
 79' Davies K (2-2)
(1:1)(1-1) Bryam S 44' 
(1-2) Becchio Luciano Hector 50' 

Brighton & Hove Albion
1:1
Ipswich Town
 80' Buckley William (1-1)
(0:1)(0-1) Murphy Daryl 27' 

Bristol City
1:1
Millwall
 28' Davies Steve (1-0)
(1:1)(1-1) Henderson Darius 38' 

Burnley
3:3
Sheffield Wednesday
 22' AUSTIN C (1-0)
 38' AUSTIN C (2-1)
 84' AUSTIN C (3-2)
(2:1)(3-3) Antonio Michail 85' 

Cardiff City
2:1
Birmingham City
 39' Bellamy Craig (1-0)
 57' Hudson Mark (2-1)
(1:0)(1-1) Lita Leroy 54' 

Charlton Athletic
1:2
Watford
 35' Fuller Ricardo (1-1)
(1:1)(0-1) Hoban Tom 29' 
(1-2) Abdi Almen 70' 

Huddersfield Town
0:2
Leicester City
(0:1)(0-1) Knockaert Anthony 30' 
(0-2) Knockaert Anthony 60' 

Hull City
2:3
Blackpool
 39' Aluko Sone (1-1)
 47' Quinn Stephen (2-1)
(1:1)(0-1) Phillips M 11' 
(2-2) Phillips K 71' 
(2-3) Dicko Nouha 83' 

Wolverhampton Wanderers
1:2
Crystal Palace
 53' Ebanks-Blake Sylvan (1-0)
(0:0)(1-1) Zaha Wilfred 67' 
(1-2) Zaha Wilfred 74' 

Brentford
0:0
Shrewsbury Town

Coventry City
1:1
Milton Keynes Dons
 34' Wood Richard (1-0)
(1:1)(1-1) Gleeson Stephen 42' 

Crawley Town
3:1
Bournemouth
 31' Akpan Hope (1-0)
 45' Walsh Joe (2-0)
 62' Adams Nicky (3-1)
(2:0)(2-1) Barnard L 52' 

Crewe Alexandra
0:2
Oldham Athletic
(0:0)(0-1) Tarkowski James 61' 
(0-2) Derbyshire Matt 79' 

Doncaster Rovers
1:3
Preston North End
 45' Cotterill D (1-1)
(1:1)(0-1) King J 33' 
(1-2) Laird Scott 60' 
(1-3) Beavon Stuart 71' 

Hartlepool United
1:2
Sheffield United
 78' Howard Steve (1-1)
(0:1)(0-1) Kitson Dave 27' 
(1-2) Gallagher Paul 89' 

Notts County
1:2
Stevenage
 71' Campbell-Ryce Jamal (1-0)
 82' Sheehan Alan
(0:0)(1-1) Akins Lucas 83' 
(1-2) Shroot Robin 90' 

Scunthorpe United
1:3
Tranmere Rovers
 15' Hawley Karl (1-0)
(1:0)(1-1) Wallace J 64' 
(1-2) Akpa Akpro J 66' 
(1-3) Akpa Akpro J 88' 

Swindon Town
0:1
Colchester United
(0:0)(0-1) Rose Michael 70' 

Walsall
1:2
Leyton Orient
 58' Grigg W (1-2)
(0:2)(0-1) Cook Lee 11' 
(0-2) Cox Dean 29' 

Yeovil Town
1:2
Portsmouth
 69' Reid R (1-1)
(0:1)(0-1) McLeod I 13' 
(1-2) Gyepes Gabor 79' 

Barnet
1:2
Exeter City
 81' Hyde Jake (1-2)
(0:1)(0-1) Cureton Jamie 35' 
(0-2) Cureton Jamie 67' 

Morecambe
2:0
Chesterfield
 45' McDonald Gary (1-0)
 52' Alessandra Lewis (2-0)
(1:0)

Northampton Town
1:2
Gillingham
 82' Akinfenwa Adebayo (1-2)
(0:1)(0-1) Burton Deon 44' 
(0-2) Payne J 55' 
Allen Charlie 90' 

Oxford United
3:2
AFC Wimbledon
 9' Forster-Caskey J (1-0)
 55' Smalley Deane (2-2)
 81' Potter A (3-2)
(1:2)(1-1) Harrison Byron 20' 
(1-2) Fenlon Jim 36' 

Port Vale
1:1
Dagenham & Redbridge
 75' Myrie-Williams Jennison (1-1)
(0:0)(0-1) Howell Luke 72' 

Rochdale
0:0
Bradford City
 34' Grant Bobby
(0:0)

Southend United
0:1
Burton Albion
 12' Spicer John
(0:0)(0-1) Maghoma Jacques 90' 

Torquay United
4:3
Aldershot Town
 48' Bodin Billy (1-3)
 69' Jarvis Ryan (2-3)
 84' Yeoman Ashley (3-3)
 89' Howe R (4-3)
(0:2)(0-1) Reid Craig Kevin 28' 
(0-2) Reid Craig Kevin 37' 
(0-3) Reid Craig Kevin 47' 

Wycombe Wanderers
1:1
Plymouth Argyle
 12' McClure Matt (1-0)
(1:0)(1-1) Madjo Guy 50' 

York City
0:2
Fleetwood Town
(0:1)(0-1) Brown Junior 36' 
(0-2) Gillespie Steven 87' 

Brackley Town
2:1
Histon

Gloucester City
5:1
Bishops Stortford

Guiseley
1:0
Stalybridge Celtic

Hinckley United
0:2
Oxford City

Solihull Moors
0:1
Worcester City

Basingstoke Town
1:1
Bromley

Eastbourne Borough
1:2
Tonbridge Angels

Farnborough
6:2
Eastleigh

Hayes & Yeading United
4:0
Staines Town

Maidenhead United
2:4
AFC Hornchurch

Salisbury City
4:0
Dorchester Town

Sutton United
1:0
Chelmsford City

Truro City
2:1
Bath City

Welling United
1:1
Dover Athletic

Almagro
1:2
CA Atlanta

ASA
1:0
Avai
 7' Lucio Maranhão (1-0)
(1:0)

Goias
1:0
Bragantino
 54' Thiago Mendes (1-0)
(0:0)Moises Santos 68' 

Sao Caetano
1:0
Guaratingueta
 90' Gabriel Valongo (1-0)
(0:0)

Cehia - Cupa
Saisprezecimi de finala
Jiskra Domazlice
2:0
Pardubice
 14' Mandous M (1-0)
 27' Muzik P (2-0)
(2:0)

Usti nad Labem
2:2
Slavia Praha
Dupa lovituri de departajare 5:4.
 48' Moulis Pavel (1-1)
 66' Hanich M (2-2)
(0:1)(0-1) Kores S 45' 
(1-2) Skoda M 57' 

BATE
3:1
Bayern Munchen
 23' Pavlov Aleksandr (1-0)
 78' Rodionov V (2-0)
 90' Bressan Renan (3-1)
(1:0)

Benfica
0:2
Barcelona
(0:1)(0-1) Sánchez A 6' 
(0-2) Fàbregas 56' 
Busquets Sergio burgos 88' 

CFR 1907 Cluj
1:2
Manchester United
 14' Kapetanos P (1-0)
(1:1)(1-1) van Persie R 29' 
(1-2) van Persie R 49' 

Galatasaray
0:2
Sporting Braga
(0:1)(0-1) Rúben Micael 27' 
(0-2) Alan 90' 

Juventus
1:1
Shakhtar
 25' Bonucci Leonardo (1-1)
(1:1)(0-1) Alex Teixeira 23' 

Nordsjaelland
0:4
Chelsea
(0:1)(0-1) Mata 33' 
(0-2) David Luiz 79' 
(0-3) Mata 82' 
(0-4) Ramires Nascimento 89' 

Spartak Moskva
2:3
Celtic
 41' Emenike E (1-1)
 48' Emenike E (2-1)
 63' Insaurralde J
(1:1)(0-1) Hooper G 12' 
(2-2) Kombarov D 71' 
(2-3) Samaras Georgios 90' 

Valencia
2:0
Lille Metropole
 38' Jonas Goncalves Oliveira (1-0)
 75' Jonas Goncalves Oliveira (2-0)
(1:0)

Copa Sudamericana
Optimi de finala
Palmeiras
3:1
Millonarios
 13' Obina (1-0)
 54' Tiago Real (2-0)
 88' Luan (3-1)
(1:0)(2-1) Artur 85' 

Universidad de Chile
2:2
Emelec
 19' Gutiérrez E (1-1)
 46' Ubilla S (2-2)
(1:2)(0-1) Figueroa L 17' 
(1-2) de Jesús M 42' 

Arbil
4:1
Chonburi
 24' Amjad Radhi (1-0)
 51' Amjad Radhi (2-1)
 67' Phuk-hom S (3-1)
 74' Salih Sadir (4-1)
(1:0)(1-1) On-mo P 48' 

Kuwait Club
4:1
Al Ettifaq
 8' Jomâa I (1-0)
 11' Jomâa I (2-0)
 59' Shadi Al Humami (3-1)
 90' Naser Al Qahtani (4-1)
(2:1)(2-1) Yousef Al Salem 25' 

FC Viljandi
1:9
Nomme Kalju
 27' Sinilaid Sander (1-1)
(1:2)(0-1) Jevdokimov 2' 
(1-2) Neemelo Tarmo 38' 
(1-3) Puri Eino 61' 
(1-4) Neemelo Tarmo 63' 
(1-5) Melts Tanel 72' 
(1-6) Neemelo Tarmo 78' 
(1-7) Neemelo Tarmo 83' 
(1-8) Neemelo Tarmo 89' 
(1-9) Melts Tanel 90' 

Kuressaare
0:2
Flora
(0:2)(0-1) Prosa A 5' 
(0-2) Beglarishvili Zakaria 20' 

Levadia Tallin
3:0
Tammeka Tartu
 30' Rättel A (1-0)
 51' Teever I (2-0)
 87' Rättel A (3-0)
(1:0)

Paide Linnameeskond
2:3
Narva Trans
 14' Prikhodko S (1-0)
 74' Rooba Meelis (2-3)
(1:0)(1-1) Ivanov Vladislav 66' 
(1-2) Kutuzov Vitaly 67' 
(1-3) Ivanov Vladislav 70' 

Tallinna Kalev
0:3
Sillamae
 56' Armean Ionel
(0:2)(0-1) Gnedojus K 19' 
(0-2) Kabaev Evgeni 25' 
(0-3) Bebikh Aleksandr 83' 

Heimstetten
1:0
Memmingen
 37' Bläser M (1-0)
(1:0)

Panachaiki
0:0
Iraklis

Saipa
0:0
Persepolis

Derry City
4:0
Dundalk
 31' McDaid D (1-0)
 48' Patrick McEleney (2-0)
 82' Curran R (3-0)
 89' McCaffrey D (4-0)
(1:0)

Liga Camp. AFC - Faza finala
Sferturi de finala (r)
Al Ahli Jeddah
4:1
Sepahan
 29' Victor Simões (1-0)
 35' Amad Al Hosni (2-0)
 45' Amad Al Hosni (3-1)
 69' Abdulrahim Jaizawi (4-1)
(3:1)Mohammadi R 27' 
(2-1) Kamel Al Mor 37' 

Guangzhou Evergrande
2:1
Al Ittihad Jeddah
 19' Barrios L (1-0)
 35' Conca D (2-0)
(2:0)(2-1) Fahd Al Muwallad 78' 

Malaezia
2:1
Cambodgia

Guadalajara Chivas
2:1
Tigres UANL
 23' Márquez Lugo R (1-0)
 63' Morales Ramón (2-0)
(1:0)(2-1) Pulido Armando 79' 

San Luis
1:2
Club America
 71' Mendoza L (1-1)
(0:0)(0-1) Montenegro 62' 
Jiménez R 75' 
(1-2) Benítez C 89' 

Muntenegru - Cupa
Optimi de finala
Pljevlja 97
1:2
Mladost Podgorica
 39' Bambur (1-2)
(1:2)(0-1) Adzovic 7' 
(0-2) Tomic 12' 

Valerenga 2
1:1
Nybergsund
 90' Andresen Martin (1-1)
(0:1)(0-1) Fjellstad 34' 

PMC Athletico Faisalabad
1:1
Pakistan Army

Polonia - Cupa
Optimi de finala
Zaglebie Lubin
2:1
Polonia Warszawa
 41' Papadopulos M (1-0)
 53' Tunchev A (2-1)
(1:1)(1-1) Wszołek P 45' 

Spartak Nalchik
2:0
Tom
 7' Džudović M (1-0)
 12' Balov Ruslan (2-0)
(2:0)

Ural
4:0
Ufa
 22' Gogniev S (1-0)
 37' Shchanitsin A (2-0)
 51' Tumasyan Denis (3-0)
 90' Ryzhov D (4-0)
(2:0)

Volgar Gazprom
1:0
Salyut
 90' Beketov A (1-0)
(0:0)

Yenisey
1:2
Baltika
 50' Kozhanov O (1-1)
(0:1)(0-1) Votinov M 28' 
(1-2) Votinov M 51' 

Trelleborg
0:4
IF Brommapojkarna
(0:1)(0-1) Bahoui Nabil 22' 
(0-2) Bahoui Nabil 49' 
(0-3) Larsson J 55' 
(0-4) Bahoui Nabil 76' 

Haverfordwest County
3:5
Llanelli
 50' Williams (1-3)
 58' Walters (2-4)
(0:3)(0-1) Grist 18' 
(0-2) Moses 21' 
(0-3) Rose 26' 
(1-4) Venables 54' 
(2-5) Bowen L. 75' 

Newtown
3:3
Afan Lido
4:5 dupa prelungiri.
 9' Jones (1-0)
 77' Jones (2-2)
 80' Blenkinsop Steve (3-1)
 89' Blenkinsop Steve (3-2)
 100' Jones (4-4)
(1:1)(1-1) Jones M 14' 
(1-2) Jones M 55' 
(3-3) Howard K 90' 
(3-4) Jones M 91' 
(4-5) Jones M 110' 
(3-4) Jones M 120' 

Prestatyn Town
0:2
The New Saints
(0:2)(0-1) Fraughan 8' 
(0-2) Fraughan 30' 

Page: 1
Rezultate, clasamente si arhiva de statistici
(2000 - azi)
Copyright © fotbal91.ro 2011. Toate drepturile rezervate. Creat de NO LIMITS d.o.o.