< 02.10.2012. (Marti) >

Page: 1
Barnsley
0:2
Peterborough United

Bolton Wanderers
2:2
Leeds United

Brighton & Hove Albion
1:1
Ipswich Town

Bristol City
1:1
Millwall

Burnley
3:3
Sheffield Wednesday

Cardiff City
2:1
Birmingham City

Charlton Athletic
1:2
Watford

Huddersfield Town
0:2
Leicester City

Hull City
2:3
Blackpool

Wolverhampton Wanderers
1:2
Crystal Palace

Brentford
0:0
Shrewsbury Town

Coventry City
1:1
Milton Keynes Dons

Crawley Town
3:1
Bournemouth

Crewe Alexandra
0:2
Oldham Athletic

Doncaster Rovers
1:3
Preston North End

Hartlepool United
1:2
Sheffield United

Notts County
1:2
Stevenage

Scunthorpe United
1:3
Tranmere Rovers

Swindon Town
0:1
Colchester United

Walsall
1:2
Leyton Orient

Yeovil Town
1:2
Portsmouth

Barnet
1:2
Exeter City

Morecambe
2:0
Chesterfield

Northampton Town
1:2
Gillingham

Oxford United
3:2
AFC Wimbledon

Port Vale
1:1
Dagenham & Redbridge

Rochdale
0:0
Bradford City

Southend United
0:1
Burton Albion

Torquay United
4:3
Aldershot Town

Wycombe Wanderers
1:1
Plymouth Argyle

York City
0:2
Fleetwood Town

Brackley Town
2:1
Histon

Gloucester City
5:1
Bishops Stortford

Guiseley
1:0
Stalybridge Celtic

Hinckley United
0:2
Oxford City

Solihull Moors
0:1
Worcester City

Basingstoke Town
1:1
Bromley

Eastbourne Borough
1:2
Tonbridge Angels

Farnborough
6:2
Eastleigh

Hayes & Yeading United
4:0
Staines Town

Maidenhead United
2:4
AFC Hornchurch

Salisbury City
4:0
Dorchester Town

Sutton United
1:0
Chelmsford City

Truro City
2:1
Bath City

Welling United
1:1
Dover Athletic

Almagro
1:2
CA Atlanta

ASA
1:0
Avai

Goias
1:0
Bragantino

Sao Caetano
1:0
Guaratingueta

Cehia - Cupa
Saisprezecimi de finala
Jiskra Domazlice
2:0
Pardubice

Usti nad Labem
2:2
Slavia Praha
Dupa lovituri de departajare 5:4.

BATE
3:1
Bayern Munchen

Benfica
0:2
Barcelona

CFR 1907 Cluj
1:2
Manchester United

Galatasaray
0:2
Sporting Braga

Juventus
1:1
Shakhtar

Nordsjaelland
0:4
Chelsea

Spartak Moskva
2:3
Celtic

Valencia
2:0
Lille Metropole

Copa Sudamericana
Optimi de finala
Palmeiras
3:1
Millonarios

Universidad de Chile
2:2
Emelec

Arbil
4:1
Chonburi

Kuwait Club
4:1
Al Ettifaq

FC Viljandi
1:9
Nomme Kalju

Kuressaare
0:2
Flora

Levadia Tallin
3:0
Tammeka Tartu

Paide Linnameeskond
2:3
Narva Trans

Tallinna Kalev
0:3
Sillamae

Heimstetten
1:0
Memmingen

Panachaiki
0:0
Iraklis

Saipa
0:0
Persepolis

Derry City
4:0
Dundalk

Liga Camp. AFC - Faza finala
Sferturi de finala (r)
Al Ahli Jeddah
4:1
Sepahan

Guangzhou Evergrande
2:1
Al Ittihad Jeddah

Malaezia
2:1
Cambodgia

Guadalajara Chivas
2:1
Tigres UANL

San Luis
1:2
Club America

Muntenegru - Cupa
Optimi de finala
Pljevlja 97
1:2
Mladost Podgorica

Valerenga 2
1:1
Nybergsund

PMC Athletico Faisalabad
1:1
Pakistan Army

Polonia - Cupa
Optimi de finala
Zaglebie Lubin
2:1
Polonia Warszawa

Spartak Nalchik
2:0
Tom

Ural
4:0
Ufa

Volgar Gazprom
1:0
Salyut

Yenisey
1:2
Baltika

Trelleborg
0:4
IF Brommapojkarna

Haverfordwest County
3:5
Llanelli

Newtown
3:3
Afan Lido
4:5 dupa prelungiri.

Prestatyn Town
0:2
The New Saints

Page: 1
Rezultate, clasamente si arhiva de statistici
(2000 - azi)
Copyright © fotbal91.ro 2011. Toate drepturile rezervate. Creat de NO LIMITS d.o.o.