< 10.03.2012. (Sambata) >

Page: 123456
Africa de Sud - Cupa
16-imi de finala
Black Leopards
2:0
Blackburn Rovers FC

Ethekwini Coastal
0:1
Orlando Pirates

Free State Stars
4:1
Sivutsa Stars

Vardos
1:3
United FC

Kastrioti
1:1
Flamurtari
 87' Inkango (1-1)
(0:1)(0-1) Pejic 22' 

Shkumbini
2:4
Skenderbeu
 65' Dervishi (1-3)
 90' Dervishi (2-4)
(0:2)(0-1) Plaku 4' 
(0-2) Plaku 44' 
(0-3) Xhafaj 56' 
(1-4) Xhafaj 85' 

Teuta
0:1
Vllaznia
(0:0)(0-1) Smajli 88' 

Algeria - Cupa
Optimi de finala
Entente Setif
4:2
Jeunesse Sportive de la Saoura

Olympique Chlef
4:0
CRB Ain Djasser

USM Algier
0:0
Kabylie
1:0 dupa prelungiri.

Widad Tlemcen
1:0
Mouloudia Algiers

Hacken
3:0
Varbergs BoIS

Karlstad BK
0:2
Eskilstuna City

Lillestrom
4:5
Molde
 21' Moen (1-2)
 37' Moen (2-2)
 52' Moen (3-2)
 75' Ringstad Stian (4-3)
(2:2)(0-1) Moström Mattias 10' 
(0-2) Chima Daniel 20' 
(3-3) Gatt Joshua 59' 
(4-4) Gatt Joshua 78' 
(4-5) Chima Daniel 88' 

Limhamn Bunkeflo 2007
1:2
Lunds

Malmo
1:0
Viking

MP Mikkeli
6:0
KTP Kotka

Notodden
4:1
Baerum

Orgryte
3:1
Trollhattan

Skovde
1:2
Forward

Stromsgodset
3:1
Stabaek

Umea
1:0
IFK Lulea

Vasteras
2:2
Dalkurd FF

Vestsjaelland
0:3
Djurgarden

Newport County
3:1
Wealdstone
 9' Buchanan Elliott (1-0)
 22' Jarvis Nathaniel (2-0)
 78' Knights Darryl (3-1)
(2:0)(2-1) Stones 47' 

York City
1:0
Luton Town
 13' Reed Jamie (1-0)
(1:0)Howells Jake 12' 
Keane Keith 57' 

Aston Villa
1:0
Fulham
 90' Weimann Andreas (1-0)
(0:0)

Bolton Wanderers
2:1
Queens Park Rangers
 37' Pratley Darren (1-0)
 86' Klasnic Ivan (2-1)
(1:0)(1-1) Cisse Djibril 47' 

Chelsea
1:0
Stoke City
 68' Drogba Didier (1-0)
(0:0)Fuller Ricardo 25' 

Everton
1:0
Tottenham Hotspur
 22' Jelavic Nikica (1-0)
(1:0)

Sunderland
1:0
Liverpool
 56' Bendtner Nicklas (1-0)
(0:0)

Wolverhampton Wanderers
0:2
Blackburn Rovers
(0:1)(0-1) Hoilett David 43' 
(0-2) Hoilett David 69' 

Brighton & Hove Albion
2:0
Portsmouth
 75' Vicente Rodriguez (1-0)
 90' Vicente Rodriguez (2-0)
(0:0)

Bristol City
1:2
Cardiff City
 54' Stead Jonathan (1-1)
(0:1)(0-1) Mason Joe 45' 
(1-2) Cissé Kalifa 88' 

Burnley
1:1
Crystal Palace
 2' Rodriguez Jay (1-0)
(1:0)(1-1) Ambrose Darren 63' 
Zaha Wilfred 72' 

Coventry City
1:1
Birmingham City
 71' McSheffrey Gary (1-0)
(0:0)(1-1) King Marlon 72' 
Mutch Jordan 90' 

Derby County
1:2
Watford
 31' Davies Ben (1-2)
(1:2)(0-1) Murray Sean 8' 
(0-2) Deeney Troy 15' 

Hull City
2:2
Ipswich Town
 17' Brady Robbie (1-0)
 54' Koren Robert (2-0)
(1:0)(2-1) Leadbitter Grant 67' 
(2-2) Leadbitter Grant 70' 

Nottingham Forest
3:1
Millwall
 25' McCleary Gareth (1-0)
 38' Higginbotham Danny (2-0)
 80' Reid Andy (3-1)
(2:0)(2-1) Henderson Darius 64' 

Peterborough United
3:1
Blackpool
 27' Barnett Tyrone (1-0)
 43' Taylor Paul (2-0)
 86' Boyd George (3-1)
(2:0)(2-1) Dicko Nouha 80' 

Reading
3:1
Leicester City
 15' Leigertwood Mikele (1-0)
 75' Roberts Jason (2-0)
 89' Church Simon (3-0)
(1:0)(3-1) Danns Neil 90' 

Southampton
2:0
Barnsley
 36' Lallana Adam (1-0)
 54' Lallana Adam (2-0)
(1:0)

West Ham United
1:1
Doncaster Rovers
 9' Nolan Kevin (1-0)
(1:0)(1-1) Coppinger James 73' 

Brentford
0:2
Sheffield United
(0:1)(0-1) Evans Chedwyn 6' 
(0-2) Evans Chedwyn 51' 

Carlisle United
4:1
Bury
 25' Noble Liam (1-1)
 78' Cook Jordan (2-1)
 88' Miller Lee (3-1)
 90' Miller Lee (4-1)
(1:1)(0-1) Coke Giles 23' 
Sweeney Peter 90' 

Charlton Athletic
2:4
Notts County
 50' Wright Phillips Bradley (1-4)
 55' Wagstaff Scott (2-4)
(0:4)(0-1) Judge Alan 16' 
(0-2) Forte Jonathan 18' 
(0-3) Forte Jonathan 35' 
(0-4) Forte Jonathan 40' 

Huddersfield Town
2:2
Rochdale
 48' Rhodes Jordan (2-1)
(1:1)(1-1) Tutte Andrew 45' 
(2-2) Grimes Ashley 82' 

Milton Keynes Dons
3:0
Exeter City
 17' Doumbe Mathias Kouo (1-0)
 27' Macdonald Charlie (2-0)
 78' Ibehre Jabo (3-0)
(2:0)

Oldham Athletic
1:2
Yeovil Town
 55' Diamond Zander (1-1)
(0:1)(0-1) Williams Gavin 10' 
(1-2) Williams Andrew 65' 

Preston North End
0:0
Scunthorpe United

Sheffield Wednesday
3:0
Bournemouth
 4' Batth Danny (1-0)
 9' Bennett Julian (2-0)
 10' Antonio Michail (3-0)
(3:0)

Stevenage
2:2
Chesterfield
 76' Laird Scott (1-2)
 77' Reid Craig (2-2)
(0:2)(0-1) Trotman Neal 12' 
(0-2) Bowery Jordan 22' 

Tranmere Rovers
2:0
Leyton Orient
 35' Robinson Andy (1-0)
 45' Showunmi Enoch (2-0)
(2:0)

Walsall
0:0
Hartlepool United

Wycombe Wanderers
0:0
Colchester United

AFC Wimbledon
2:1
Dagenham & Redbridge
 73' Midson Jack (1-0)
 86' Djilali Kieron (2-1)
(0:0)(1-1) Spillane Michael 83' 

Bradford City
2:1
Oxford United
 57' Fagan Craig (1-0)
 67' Hanson James (2-0)
(0:0)Batt Damien 40' 
(2-1) Hall Asa 76' 

Gillingham
3:4
Crewe Alexandra
 48' Payne Jack (1-1)
 67' Whelpdale Chris (2-3)
 73' Miller Ashley (3-3)
 80' Spiller Danny
(0:1)(0-1) Powell Nick 27' 
(1-2) Leitch-Smith Ajey 52' 
(1-3) Powell Nick 53' 
(3-4) Clayton Max 90' 

Macclesfield Town
2:2
Crawley Town
 83' Mukendi Vinny (1-2)
 90' Donnelly George (2-2)
(0:1)(0-1) Davies Scott 37' 
(0-2) McFadzean Kyle 49' 

Morecambe
0:1
Hereford United
(0:1)(0-1) Taylor Lyle 27' 

Northampton Town
3:1
Aldershot Town
 22' Langmead Kelvin (1-0)
 40' Akinfenwa Adebayo (2-0)
 57' Akinfenwa Adebayo (3-0)
(2:0)(3-1) Hylton Danny 90' 

Port Vale
1:2
Barnet
 56' (1-0)
(0:0)(1-1) May Ben 66' 
(1-2) Yiadom Andrew 90' 

Rotheram United
1:0
Plymouth Argyle
 73' Grabban Lewis (1-0)
(0:0)

Shrewsbury Town
1:0
Burton Albion
 51' Sharps Ian (1-0)
(0:0)

Southend United
2:2
Accrington Stanley
 65' Prosser Luke (1-1)
 76' Benyon Elliot (2-1)
(0:1)(0-1) Devitt Jamie 41' 
Liddle Michael 81' 
(2-2) 90' 

Swindon Town
1:0
Cheltenham Town
 35' Benson Paul (1-0)
(1:0)

Torquay United
2:2
Bristol Rovers
 72' Mansell Lee (1-2)
 90' Howe Rene (2-2)
(0:1)(0-1) Harrold Matt 45' 
(0-2) Zebroski Chris 69' 

Braintree Town
3:1
Gateshead
 5' Assombalonga Britt (1-0)
 6' Wright Ben (2-0)
 55' Assombalonga Britt (3-0)
(2:0)(3-1) Chandler Jamie 90' 

Grimsby Town
2:1
Forest Green Rovers
 13' Hearn Liam (1-0)
 90' Townsend Conor (2-1)
(1:1)(1-1) Klukowski Yan 18' 

Hayes & Yeading United
1:0
Kettering Town
 84' Wishart Daniel (1-0)
(0:0)

Lincoln City
0:1
Alfreton Town
(0:1)(0-1) Moult Jake 45' 

Stockport County
0:1
Cambridge United
(0:1)(0-1) Tiryaki Mustafa 16' 

Tamworth
0:1
Mansfield Town
(0:1)(0-1) Green Matthew 13' 

Telford United
0:1
Southport
(0:0)(0-1) Ledsham Karl 54' 

Wrexham
2:0
Barrow
 34' Wright Stephen (1-0)
 52' Speight Jake (2-0)
(1:0)

Altrincham
0:2
Bishops Stortford

Blyth Spartans
1:0
Eastwood Town

Boston United
3:2
Stalybridge Celtic

Corby Town
2:3
Worcester City

Droylsden
2:3
Histon

Gainsborough Trinity
3:2
Nuneaton Town

Gloucester City
2:1
Guiseley

Harrogate Town
1:2
Vauxhall Motors

Hinckley United
4:2
Workington

Hyde FC
1:1
Halifax Town

Solihull Moors
1:0
Colwyn Bay

Basingstoke Town
1:1
Dover Athletic

Boreham Wood
2:2
Dorchester Town

Bromley
0:0
Eastleigh

Chelmsford City
1:2
Welling United

Dartford
3:0
Farnborough

Eastbourne Borough
0:0
Sutton United

Hampton & Richmond Borough
4:3
Truro City

Havant & Waterlooville
3:4
Woking

Salisbury City
1:0
Staines Town

Tonbridge Angels
1:0
Maidenhead United

Weston-super-Mare
2:2
Thurrock

Benfica Luanda
2:1
Atletico Sport Aviacao

Primeiro de Agosto
1:0
Kabuscorp

Recreativo Libolo
3:0
Academica Petroleos Soyo

Page: 123456
Rezultate, clasamente si arhiva de statistici
(2000 - azi)
Copyright © fotbal91.ro 2011. Toate drepturile rezervate. Creat de NO LIMITS d.o.o.