< 21.12.2011. (Miercuri) >

Page: 12
Ajax Cape Town
4:3
Black Leopards

Bidvest Wits
2:1
Platinum Stars

Free State Stars
0:2
Mamelodi Sundowns

Moroka Swallows
2:2
Maritzburg United

Orlando Pirates
2:0
Golden Arrows

Supersport United
0:1
Bloemfontein Celtic

Trofense
1:1
Vitoria Guimaraes

Aston Villa
1:2
Arsenal

Everton
1:0
Swansea City

Fulham
0:5
Manchester United

Manchester City
3:0
Stoke City

Newcastle United
2:3
West Bromwich Albion

Queens Park Rangers
2:3
Sunderland

Wigan Athletic
0:0
Liverpool

AI Taawun
1:2
Najran

Al Ittihad Jeddah
4:0
Al Raed

Al Shoalah
1:6
Al Hilal Riyadh

Hajer
0:3
Al Ahli Jeddah

Gabala
0:0
Karabakh

Khazar-Lankaran
3:0
Baki

Neftchi
2:0
Kapaz

Belgia - Cupa
Sferturi de finala
Kortrijk
2:0
Beerschot

Lierse
1:2
Standard

Mons
3:1
Rupel Boom

Sporting Lokeren
1:1
Gent

Eupen
3:0
Royal Antwerp

Lommel United
0:0
Dender EH

Royal Boussu Dour Borinage
2:2
Oostende

San Jose
1:2
Oriente Petrolero

Once Caldas
2:1
Junior
2:4 dupa lovituri de departajare.

El Entag El Harby
0:0
Itthad Iskandary

Smouha Sporting
0:1
Gouna

Talaea El Gaish
1:1
Al Dakhleya

Auxerre
2:2
Dijon

Evian Thonon Gaillard
4:2
Montpellier Herault

Lille Metropole
4:4
Nice

Lorient
0:0
Caen

Rennais
1:0
Girondins Bordeaux

Saint Etienne
0:1
Paris Saint Germain

Sochaux-Montbeliard
0:2
Ajaccio

Toulouse
0:0
Brestois

Valenciennes
1:0
Olympique Lyonnais

Colmar
3:0
Paris

Frejus
2:0
Rouen

Gazelec Ajaccio
2:1
Epinal

Le Poire-sur-Vie
0:3
Nimes Olimpique

Vannes Olimpique
4:0
Red Star

Germania - Cupa
Optimi de finala
Borr. Monchengladbach
3:1
Schalke 04

Hertha
3:1
Kaiserslautern

Holstein Kiel
2:0
Mainz 05

Stuttgart
2:1
Hamburger SV

Grecia - Cupa
16-imi de finala
Anagennisi Epanomi
2:3
Atromitos

Kallithea
0:1
Doxa Dramas

Larisa
0:0
Panetolikos
0:0 dupa prelungiri, iar dupa penalty a fost 9:10.

Panserraikos
0:0
Ergotelis
1:0 dupa prelungiri.

Pierikos
1:3
Olympiakos

Platanias
0:3
Kerkyra

Proodeftiki
0:5
Asteras Tripolis

Churchill Brothers
0:2
Pune

Prayag United
1:1
Lajong

Arbil
0:0
Al Shorta

Donegal Celtic
1:3
Cliftonville

Atalanta
4:1
Cesena

Bologna
0:2
Roma

Inter
4:1
Lecce

Lazio
0:0
Chievo Verona

Napoli
6:1
Genoa

Novara
2:2
Palermo

Parma
3:3
Catania

Udinese
0:0
Juventus

Vigor Lamezia
1:0
Catanzaro

Arnett Gardens
0:1
Highgate United

Boys Town
1:0
Portmore United

Montego Bay United
1:1
Sporting Central Academy

Reno FC
2:3
Humble Lions

Tivoli Gardens
0:1
Village United

Waterhouse
1:1
Harbour View

Japonia - Cupa
Optimi de finala
Nagoya Grampus
2:2
Kashiwa Reysol
3:3 dupa prelungiri, iar dupa penalty a fost 9:8.

Al Ahli Saida
0:4
Safa

Omnisport Meknes
0:0
Wydad Casablanca

Chile
3:2
Paraguay

Olanda - Cupa
Optimi de finala
Heerenveen
11:1
Oss

NEC Nijmegen
3:0
Achilles 29

Pakistan Air Force
0:1
Karachi Electric Supply Corporation

Portugalia - Cupa
Sferturi de finala
Academica
3:2
Desportivo Aves

Pacos Ferreira
1:2
Porto

Al Futowa
1:2
Al Jaish Damascus

Al Ittihad Aleppo
2:2
Al Misfat

Al Karamah
0:0
Al Nawair

Al Majd
1:1
Al Wathba

Al Taliya
2:1
Hutteen

Al Wahda Damascus
2:0
Al Shorta Damascus

Tishreen
1:2
Al Jazeera Hasakah

Spania - Cupa
16-imi de finala (r)
Athletic Bilbao
1:0
Real Oviedo

Atletico Madrid
0:1
Albacete Balompie

Betis
2:1
Cordoba

Granada
2:1
Real Sociedad

Levante
3:1
Deportivo La Coruna
4:1 dupa prelungiri.

Malaga
2:2
Getafe

Osasuna
1:1
Almeria

Page: 12
Rezultate, clasamente si arhiva de statistici
(2000 - azi)
Copyright © fotbal91.ro 2011. Toate drepturile rezervate. Creat de NO LIMITS d.o.o.