< 03.09.2011. (Sambata) >

Page: 12345
Ajaccio
1:2
Bastia

Anorthosis
2:3
Olympiakos Nicosia

Antalyaspor
2:1
Kasimpasaspor

Apollon Limassol
2:0
Aris Limassol

Apollon Smirnis
1:1
Levadiakos

Aris
1:1
Doxa Dramas

Astra Ploieşti
0:0
Cherno More

Cagliari
0:1
Partizan

CSKA Sofia
3:0
Metalurg Skopje

Fiorentina
2:1
Isola Liri

FK Jurmala
4:2
Kruoja

Jagiellonia
0:1
Legia Warszawa

Larisa
2:1
Atromitos

Lokomotiv Plovdiv
1:1
Ludogorets Razgrad

Luzern
2:2
Hamburger SV

NEA Salamina
0:0
Enosis Neon Paralimni

Novara
2:2
Cesena

OFI Crete
0:0
Ergotelis

OFK Belgrad
1:0
Dinamo Moskva

Olympiakos Volos
2:0
Kerkyra

Panetolikos
3:2
Kallithea

Pierikos
2:2
Panthrakikos

Tiraspol
0:1
Oţelul Galaţi

Union Berlin
2:2
Werder

WIT Georgia
0:0
Inter Baki

Carlisle United
1:3
Milton Keynes Dons

Chesterfield
0:0
Leyton Orient

Hartlepool United
2:0
Exeter City

Notts County
3:1
Bournemouth

Oldham Athletic
1:1
Huddersfield Town

Scunthorpe United
1:1
Colchester United

Sheffield United
4:0
Bury

Stevenage
4:2
Rochdale

Tranmere Rovers
0:0
Yeovil Town

Walsall
0:1
Brentford

AFC Wimbledon
3:2
Port Vale

Aldershot Town
1:0
Cheltenham Town

Barnet
0:0
Accrington Stanley

Burton Albion
2:1
Plymouth Argyle

Crawley Town
4:1
Bristol Rovers

Crewe Alexandra
3:1
Oxford United

Gillingham
0:1
Shrewsbury Town

Hereford United
1:0
Dagenham & Redbridge

Morecambe
1:1
Bradford City

Southend United
2:2
Northampton Town

Swindon Town
3:2
Rotheram United

Torquay United
3:0
Macclesfield Town

Braintree Town
1:0
Lincoln City

Darlington
0:2
Mansfield Town

Ebbsfleet United
1:2
Barrow

Forest Green Rovers
0:1
Grimsby Town

Gateshead
2:0
Alfreton Town

Kettering Town
2:3
Fleetwood Town

Newport County
0:1
Cambridge United

Southport
3:2
Telford United

Wrexham
2:0
Kidderminster Harriers

Bishops Stortford
0:1
Boston United

Droylsden
2:1
Colwyn Bay

Eastwood Town
0:0
Blyth Spartans

Gloucester City
1:1
Altrincham

Guiseley
4:1
Vauxhall Motors

Halifax Town
3:1
Workington

Histon
0:1
Stalybridge Celtic

Hyde FC
3:2
Harrogate Town

Nuneaton Town
0:1
Gainsborough Trinity

Solihull Moors
1:2
Hinckley United

Worcester City
0:2
Corby Town

Basingstoke Town
3:2
Dartford

Chelmsford City
2:3
Dover Athletic

Eastbourne Borough
2:1
Havant & Waterlooville

Eastleigh
0:2
Bromley

Salisbury City
4:2
Hampton & Richmond Borough

Staines Town
2:3
Thurrock

Sutton United
3:1
Dorchester Town

Tonbridge Angels
1:5
Farnborough

Truro City
1:2
Maidenhead United

Welling United
3:2
Woking

Weston-super-Mare
4:1
Boreham Wood

Academica Lobito
0:3
Grupo Desportivo Interclube

All Boys
0:0
Racing Club

Arsenal Sarandi
1:2
Godoy Cruz

Lanus
2:1
Estudiantes La Plata

Aldosivi
5:0
Guillermo Brown

Deportivo Merlo
1:0
Independiente Rivadavia

Ferro Carril Oeste
1:0
Almirante Brown

Huracan Buenos Aires
2:2
Boca Unidos

Quilmes
1:1
River Plate

Sportivo Desamparados
1:2
Defensa y Justicia

Comunicaciones Buenos Aires
1:0
Los Andes

Defensores de Belgrano
3:0
Villa San Carlos

Nueva Chicago
0:1
Brown

Platense
1:2
Sarmiento

Sportivo Italiano
0:3
Acassuso

Defensores Belgrano Villa Ramallo
1:0
Douglas Haig

Deportivo Santamarina
0:0
Deportivo Maipu

Rivadavia Lincoln
1:0
Racing Olavarria

Vorwarts Steyr
2:0
SAK Klagenfurt

Ritzing
2:0
Schwechat

Anif
5:1
Dornbirn 1913

Austria Salzburg
5:0
Seekirchen 1945

Page: 12345
Rezultate, clasamente si arhiva de statistici
(2000 - azi)
Copyright © fotbal91.ro 2011. Toate drepturile rezervate. Creat de NO LIMITS d.o.o.