< 27.08.2011. (Sambata) >

Page: 123456
Akhisar Belediyespor
0:0
Denizlispor

Bucaspor
3:2
Altinordu

Inter
2:3
Chievo Verona

Konyaspor
2:1
Mersin Idman Yurdu

Panthrakikos
1:1
Kalloni Lekanopedio

Sivasspor
3:2
Adanaspor

Aston Villa
0:0
Wolverhampton Wanderers

Blackburn Rovers
0:1
Everton
 47' Hoilett David (0-0)
 84' Formica Mauro (0-1)
(0:0)(0-1) Arteta Mikel 90' 

Chelsea
3:1
Norwich City
 6' Bosingwa José (1-0)
 82' Lampard Frank (2-1)
 90' Mata Juan Manuel (3-1)
(1:0)(1-1) Holt Grant 63' 
Ruddy John 80' 

Liverpool
3:1
Bolton Wanderers
 15' Henderson Jordan (1-0)
 52' Skrtel Martin (2-0)
 53' Adam Charlie (3-0)
(1:0)(3-1) Klasnic Ivan 90' 

Swansea City
0:0
Sunderland

Wigan Athletic
2:0
Queens Park Rangers
 41' Di Santo Franco (1-0)
 66' Di Santo Franco (2-0)
(1:0)

Brighton & Hove Albion
2:0
Peterborough United
 10' Noone Craig (1-0)
 64' Harley Ryan (2-0)
(1:0)

Crystal Palace
1:1
Blackpool
 79' Murray Glenn (1-1)
(0:1)(0-1) Baptiste Alex 41' 

Derby County
1:2
Burnley
 71' Robinson Theo (1-1)
(0:0)(0-1) Austin Charlie 49' 
(1-2) Austin Charlie 74' 

Doncaster Rovers
1:1
Bristol City
 68' Hayter James (1-1)
(0:1)(0-1) Adomah Albert 45' 

Hull City
1:0
Reading
 73' Brady Robbie (1-0)
(0:0)

Ipswich Town
2:1
Leeds United
 77' Scotland Jason Kelvin (1-1)
 90' Andrews Keith (2-1)
(0:1)(0-1) McCormack Ross 34' 
White Aidan 49' 

Leicester City
3:2
Southampton
 3' Vassell Darius (1-0)
 22' Wellens Richie (2-0)
 45' Lambert Rickie (3-1)
(3:1)(2-1) Harding Dan 28' 
(3-2) Connolly David 53' 

Middlesbrough
1:1
Coventry City
 21' Emnes Marvin (1-0)
(1:0)(1-1) Jutkiewicz Lukas 76' 

Millwall
0:0
Barnsley

Portsmouth
1:1
Cardiff City
 80' Kanu Nwankwo (1-1)
(0:0)(0-1) Taylor Andrew 71' 

Bournemouth
0:2
Walsall
(0:1)(0-1) 15' 
(0-2) Jarvis Ryan 55' 

Brentford
0:2
Tranmere Rovers
(0:1)(0-1) Weir Robbie 28' 
(0-2) Robinson Andy 46' 

Bury
1:2
Charlton Athletic
 40' Lowe Ryan (1-0)
(1:0)(1-1) Hayes Paul 49' 
(1-2) Jackson Johnnie 64' 

Colchester United
4:1
Oldham Athletic
 1' Wordsworth Anthony (1-0)
 45' Wordsworth Anthony (2-1)
 47' Henderson Ian (3-1)
 56' Heath Matt (4-1)
(2:1)(1-1) 37' 

Exeter City
2:1
Chesterfield
 16' Henville Troy Archibald (1-0)
 82' Nicholls Tom (2-1)
(1:1)(1-1) Whitaker Danny 33' 

Huddersfield Town
3:0
Wycombe Wanderers
 57' Lee Alan (1-0)
 71' Lee Alan (2-0)
 82' Roberts Gary (3-0)
(0:0)

Leyton Orient
1:2
Carlisle United
 53' Smith Jimmy (1-0)
(0:0)(1-1) Miller Lee 68' 
(1-2) Miller Lee 87' 

Milton Keynes Dons
1:0
Stevenage
 51' Macdonald Charlie (1-0)
(0:0)

Preston North End
2:0
Notts County
 83' McLean Brian (1-0)
 86' Turner Iain (2-0)
(0:0)

Rochdale
1:3
Hartlepool United
 16' Akpo Akpro (1-1)
(1:1)(0-1) Boyd Adam 7' 
(1-2) Poole James 47' 
(1-3) Poole James 87' 

Sheffield Wednesday
3:2
Scunthorpe United
 5' Madine Gary (1-0)
 17' Marshall Ben (2-0)
 70' Madine Gary (3-1)
(2:0)(2-1) Grant Bobby 67' 
(3-2) Duffy Mark 85' 

Yeovil Town
0:1
Sheffield United
(0:1)(0-1) Porter Chris 41' 

Accrington Stanley
2:1
Burton Albion
 72' Winnard Dean (1-1)
 81' Fletcher Wes (2-1)
(0:1)(0-1) Richards Justin 39' 

Bradford City
4:2
Barnet
 16' Hanson James (1-1)
 49' Branston Guy (2-1)
 54' Hanson James (3-1)
 90' Wells Nahki (4-1)
(1:1)(0-1) McLeod Izale 15' 

Bristol Rovers
0:0
Hereford United

Cheltenham Town
3:1
Crawley Town
 22' Mohamed Kaid (1-0)
 31' Pack Marlon (2-0)
 39' Goulding Jeff (3-0)
(3:0)(3-1) Tubbs Matt 51' 

Dagenham & Redbridge
1:1
Torquay United
 25' Williams Sam (1-0)
(1:0)(1-1) Howe Rene 79' 

Macclesfield Town
4:0
AFC Wimbledon
 3' Brisley Shaun (1-0)
 24' Diagne Tony (2-0)
 48' Sinclair Emile (3-0)
 87' Mendy Arnaud (4-0)
(2:0)

Northampton Town
0:2
Morecambe
(0:2)(0-1) Jevons Phil 15' 
(0-2) Wilson Laurence 25' 

Oxford United
1:1
Aldershot Town
 21' Constable James (1-0)
(1:0)Straker Anthony 12' 
(1-1) Guttridge Luke 66' 

Plymouth Argyle
0:1
Crewe Alexandra
(0:1)(0-1) Miller Shaun 42' 

Port Vale
2:3
Southend United
 25' Loft Doug (1-2)
 52' Loft Doug (2-3)
(1:3)(0-1) Phillips Mark 5' 
(0-2) Dickinson Liam 10' 
(1-3) Leonard Ryan 29' 

Rotheram United
3:0
Gillingham
 53' Harrison Danny (1-0)
 63' Grabban Lewis (2-0)
 78' Evans Gareth (3-0)
(0:0)

Shrewsbury Town
2:1
Swindon Town
 57' Gornell Terry (1-1)
 71' Morgan Marvin (2-1)
(0:1)(0-1) Ritchie Matt 25' 

Alfreton Town
1:4
Wrexham
 21' Jarman Nathan (1-1)
(1:2)(0-1) Speight Jake 13' 
(1-2) Speight Jake 32' 
(1-3) Speight Jake 57' 
(1-4) Pogba Mathias 90' 

Barrow
1:2
Gateshead
 33' Boyes Adam (1-2)
(1:2)(0-1) Shaw Jon 22' 
(0-2) Shaw Jon 26' 

Bath City
0:2
Tamworth
(0:1)(0-1) Thomas Danny 31' 
(0-2) Shariff Nabil 90' 

Cambridge United
2:1
Hayes & Yeading United
 54' Platt Conal (1-1)
 85' Berry Luke (2-1)
(0:0)(0-1) Bentley Mark 49' 

Ebbsfleet United
1:1
Forest Green Rovers
 35' Shakes Ricky (1-0)
(1:0)(1-1) Styche Reece 71' 

Grimsby Town
1:2
Darlington
 51' Makofo Serge (1-2)
(0:2)(0-1) 11' 
(0-2) 41' 

Kidderminster Harriers
2:0
Southport
 81' Byrne Jack (1-0)
(0:0)

Luton Town
3:1
Braintree Town
 12' Smith Amari Morgan (1-0)
 44' Smith Amari Morgan (2-1)
 45' Howells Jake (3-1)
(3:1)(1-1) Wright Ben 20' 

Mansfield Town
3:0
Kettering Town
 11' Briscoe Louis (1-0)
 51' Green Matthew (2-0)
 64' Dyer Ross (3-0)
(1:0)

Telford United
2:1
Newport County
 17' Preston Daniel (1-0)
 57' Newton Sean (2-1)
(1:1)(1-1) Rose Danny 41' 

Eastwood Town
0:1
Worcester City

Gainsborough Trinity
2:0
Blyth Spartans

Guiseley
2:0
Colwyn Bay

Halifax Town
2:2
Stalybridge Celtic

Harrogate Town
0:2
Boston United

Hinckley United
2:3
Gloucester City

Histon
1:1
Corby Town

Hyde FC
2:1
Altrincham

Nuneaton Town
2:0
Bishops Stortford

Vauxhall Motors
2:1
Solihull Moors

Workington
3:1
Droylsden

Boreham Wood
2:1
Thurrock

Bromley
3:0
Sutton United

Chelmsford City
0:0
Dartford

Dover Athletic
0:0
Tonbridge Angels

Hampton & Richmond Borough
1:1
Farnborough

Havant & Waterlooville
4:1
Truro City

Maidenhead United
1:1
Staines Town

Welling United
3:0
Eastbourne Borough

Weston-super-Mare
2:0
Salisbury City

Woking
1:0
Basingstoke Town

Atletico Rafaela
3:1
Olimpo
 39' Castro N (1-0)
 68' Gandin D (2-0)
 76' Serrano W (3-0)
(1:0)(3-1) Bareiro N 90' 

Lanus
0:0
Tigre

Velez Sarsfield
0:1
All Boys
(0:0)(0-1) Perea E 69' 

CA Atlanta
0:0
Rosario Central

Independiente Rivadavia
0:1
Quilmes
(0:0)(0-1) Telechea F 89' 

River Plate
3:1
Sportivo Desamparados
 36' Ocampos L (1-0)
 45' C Sanchez (2-0)
 71' Dominguez A (3-1)
(2:0)(2-1) Rosso F 61' 

Acassuso
2:1
San Telmo

Barracas Central
2:1
Nueva Chicago

Deportivo Armenio
2:0
Tristan Suarez

Estudiantes Caseros
2:0
Comunicaciones Buenos Aires

Los Andes
1:0
Sportivo Italiano

Sarmiento
1:1
Defensores de Belgrano

Villa San Carlos
2:3
Temperley

Union Mar del Plata
1:0
Gimnasia Esgrima

Ararat
0:1
Pyunik

Banants
3:1
Shirak

Mattersburg
1:1
Wacker Innsbruck
(1:1)(0-1) Perstaller Julius 45' 

Sturm
5:0
Magna Wiener Neustadt
 35' Hölzl Andreas (1-0)
 61' Bodul (2-0)
 66' Burgstaller (3-0)
 70' Hölzl Andreas (4-0)
 83' Bodul (5-0)
(1:0)

SAK Klagenfurt
4:1
Superfund

Columbia Floridsdorf
2:0
Mattersburg Am.

Simmeringer
2:1
Rapid Am.

Bregenz
0:2
Swarovski Wattens

Dornbirn 1913
1:1
Red Bull Juniors Salzburg

Page: 123456
Rezultate, clasamente si arhiva de statistici
(2000 - azi)
Copyright © fotbal91.ro 2011. Toate drepturile rezervate. Creat de NO LIMITS d.o.o.